Putins ir maigi licis “pasaules žīdu kopienai” manīt, ka var atvērt “Pandoras lādi” … Ja kāds nav pamanījis… Antons Blagins

(Raksts apcer Krievijas prezidenta Putina mājienu Krievijas žīdu organizācijām “…pirmā padomju valdība. Un 80-85% no tās bija žīdi…”, kā arī Putina paziņojumu Pēterburgas Starptautiskajam ekonomikas forumam par pagriezienu Krievijas ekonomikā, secinot, ka “vēstures svārsts ir sācis savu kustību otrā virzienā”.

Par ekonomikas reformām nezinu vērtēt, izskatās varbūt efektīgi. Katrā ziņā “ievedīs valsti pastiprinātā attīstībā un atsaistīs to no Dolāru sistēmas” skan daudzsološi.

Vai mājiens žīdiem nozīmēja – žīdu banku rokas nost no Krievijas – vai tikai Putina ironiju, arī nezinu. Mani un, cerams, arī lasītājus interesē katrs mēģinājums atsegt ‘izredzētās’ slepenās tautas nedarbus.

Nepieciešamība noziegumus saistīt ar kādas tautas nosaukumu vienmēr rada neērtības sajūtu un ir liels risks izraisīt nepamatotus vispārinājumus, bet kā lai citādi apraksta noziegumus pieļāvušu tautu vēstures faktus. Un kāpēc mēs tomēr atļaujamies runāt par vācu nacismu, liekulīgi noklusējot žīdu un krievu nacismu, un kāpēc vācieši to pacieš?

Parasti, aplūkojot jaunāko Latvijas vēsturi, mēs runājam par vācu jūgu, vācu ‘četrkantaino’ nacismu, gandrīz nerunājam par staļinisma vārdā nosaukto krievu nacismu, kas kombinējas ar invazīvo koloniālismu. Bet padomājiet pie sevis, vai nevilšus neieraujat galvu plecos, kad nāktos runāt par žīdu nedarbiem, ko varbūt var saukt par izcili veiklu tumsas parazītu nacismu.

Šis raksts ir no operas “tāds tādu sunī”, un tajā netiek runāts par to, ka pagaidām no žīdu-krievu-vācu nacisma trijotnes mute ir aiztaisīta tikai vācu nacismam, Lai būtu vēl “jautrāk”, šā raksta autors (jūras radists, daudzu reliģiski filosofiski politisku grāmatu autors, Krievijas rakstnieku savienības biedrs), krievu imperiālists, pat Staļinu cildina kā spēdams, protams, krievu nacisma noziegumus neredzēdams nu nekādi.

Labi vai slikti, šīs trijotnes turbulencēs latvieši ir tikuši pie savas valsts, tad to zaudējuši un nu jau žīdu-krievu (+ ?) viltus liberālisma vārdā nosaukta nacisma turbulencēs arī atguvuši un atkal riskē zaudēt – nu jau ne vien valsti, bet arī tautu. Skat., piemēram, https://tencinusarunas.wordpress.com/2013/07/17/atmodas-tresa-seja-grigorijs-emanuila-d-lucanskis-visveiklakais-nepiekertais-noziedznieks-pasaule-visatrak-uzvarijies-cilveks-eiropa-ginesa-rekordu-gramata/ )

1.DAĻA

“PANDORAS LĀDE” UN PUTINA JAUNĀ EKONOMISKĀ POLITIKA
“Pussy Riot” danči galvenajā Kristus templī ar “Dievmāte, padzen Putinu” …, pederastu marši dažādas Krievijas un pasaules pilsētās …, ASV administrācijas apraudāti mītiņi Maskavas Bolotnaja laukumā…, Israēlas veikta Krievijas politiskā sabiedrotā – Sīrijas – bombardēšana…  Visur, pilnīgi visur ļauno dēmonu lomā uzstājas žīdi ar ebreju asinīm…

Un pēkšņi pagājušnedēļ kāds ārkārtējs notikums Krievijas prezidents maigi liek Maskavā nozīmīgā gadījumā sapulcējušamies žīdiem manīt – ja pasaules žīdu kopiena nepieklusinās savu degsmi – viņš var viegli atvērt “Pandoras lādi”…

Šis mājiens tika dots slavenās Šnejersona bibliotēkas nodošanas ceremonijā Maskavas Žīdu muzejam un Tolerances centram. Veicot šo labas gribas aktu, Vladimirs Putins it kā starp citu piezīmēja: “Lēmumu par šīs bibliotēkas nacionalizāciju tika pieņēmusi padomju valdība, pirmā padomju valdība. Un 80-85% no tās bija žīdi. Bet viņi taču, vadoties no maldīgiem ideoloģiskiem apsvērumiem, toreiz izlēma arestēt un represēt gan žīdus, gan pareizticīgos, gan citām konfesijām, musulmaņiem, piederīgos. Viņi visus ķemmēja ar vienu ķemmi. Un, lūk, šie ideoloģiskie iemaukti un maldīgie ideoloģiskie uzstādījumi, tie, paldies Dievam, ir sabrukuši. Un šodien mēs īstenībā nododam, būtībā nododam šīs grāmatas žīdu kopienai ar smaidu…”

Kādi no žīdiem Krievijas prezidenta mājienu nesaprata un metās apvainot viņu antisemītismā. Tostarp, Vladimira Putina apvainojumu antisemītismā publiski izvirzīja liela ASV žīdu avīze «The Jewish Press».

Protams, kādi žīdi noteikti nepiekrīt apgalvojumam, ka pirmās padomju valdības sastāvā žīdu ir bijis 80-85%. Minētā avīze šo Putina apgalvojumu nosauca par “veciem antisemītiskiem meliem”.

“Daži melīgi antisemītiski apgalvojumi nemirst, tos atkal publikai nes priekšā “brutāls Krievijas politiķis”, bet tas var sagādāt “daudz sāpju” žīdiem viņa valstī” – tā tiek paziņots publikācijā. Vēl sliktāk, lielākā ASV žīdu avīze aicināja visus žurnālistus celties cīņai pret līdzīgiem apgalvojumiem, īpaši, kad tie skan no tādiem politiskiem augstumiem.

To viņi darīja veltīgi. “Pandoras lādei” ir sava īpatnība: ja to atver, aizvērt vairs nevar nekad. Citiem vārdiem, mēdz būt rīcība ar neatgriežamām sekām. Pēc tam tās atcelt nav iespējams…

Putinam tagad neko nemaksā pierādīt, ka pirmā padomju valdība tiešām bija vismaz 80% žīdiska. Pietiek publicēt pirmās padomju valdības locekļu personīgās lietas (radu rakstus) vai pat vienkārši publicēt Krievijas PFSR pirmo vadītāju sarakstu ( пофамильный список первых руководителей РСФСР ), ko 1919.gadā sastādījis avīzes ‘Morning Post’ angļu žurnālists Viktors Marsdens. Viktors Marsdens tajā traģiskajā laikā Krievijā ir bijis ne reizi vien. Viņa iegūtā patiesība reiz uz automobiļu konveijerražošanas tēvu Henriju Fordu atstāja tādu iespaidu, ka viņš nolīga žurnālistus, juristus un citus speciālistus, kas sāka viņam piegādāt ziņas, kas pierādīja žīdu liktenīgo dalību Krievijas impērijas iznīcināšanā. Šo pētījumu iznākumā parādījās grāmata “Starptautiskā Žīdu Kopiena”, kuru Henrijs Fords izdeva 1920—1922.gados. Grāmatai “Starptautiskā Žīdu Kopiena” bija neredzēti panākumi, ASV tā tika izdota pusmiljona tirāžā, pēc tam to pārtulkoja 16 valodās, krievu ieskaitot (русский). Secinājumi, kādus toreiz izdarīja Fords, ir satriecoši pat mūsdienu cilvēkam: “Ja tie žīdi, kas valda pār pasauli, būtu vēlējušies atbrīvot krievu tautu un nodzēst iznīcinošo lieliniecisma (boļševisma) liesmu, izbeidzot žīdu dalību visās revolucionārajās kustībās, to viņi būtu varējuši izdarīt nedēļas laikā. Tas, kas notiek pašlaik, tiek darīts ar pasaules žīdu spēku ziņu un piekrišanu. Acīmredzami, viņiem nav vēlmes izraisīt pretēju virzību. Šāds viedoklis ir lielā mērā laidis saknes Amerikas žīdu kopienā un savā programmā ietver plānu “pierādīt mūsu varenību vienā no pastāvošām valstīm”. Pēc šīs programmas žīdi vadās bez novirzēm. Bet nevajag aizmirst, ka šai programmai ir arī otra puse: tiesa, tā pierāda varenību, tomēr vienlaikus noraksturo tautu, kas to lieto. Un varbūt galu galā pienāks laiks, kad šī tauta rūgti nožēlos to, ka tā ir tiekusies pēc šīs varenības un to izmantojusi…”

Ja Vladimirs Putins gribēs “Pandoras lādi” atvērt – atļaus Krievijas plašsaziņas līdzekļiem atklāt visu vēsturisko patiesību, tā nebūs vienkārši Apokalipse. Žīdiem tā būs īsts ‘Pasaules Gals’, Kristus pareģotā PĻAUJA ( предсказанной Христом ЖАТВОЙ). Jo ja oficiāli tiks publicēti dokumenti, fotogrāfijas un citi materiāli, kas pierāda, ka pirmā padomju valdība tiešām ir 80-85% sastāvējusi no žīdiem, tad vaina par 1917.gada revolūciju, Nikolaja Otrā cariskās ģimenes slepkavību un par sekojošo 1918-1922.gadu Pilsoņu karu, kurā tikai krievi vien ar “šķiru cīņas” ieganstu tika iznīcināti vairāk kā 6 miljoni, kopumā un pilnībā gulsies uz “dieva tautu” – žīdiem. Un tad žīdiem pieminēs visus viņu noziegumus! Tostarp arī paprasīs atbildību gan par krustā sisto Jēzu Kristu, gan Ādolfu Hitleru, kuru pie varas pār vācu tautu pieveda nevieni citi, kā žīdu baņķieri…

Šo vēsturi oficiālas personas ir centušās neaiztikt, jo patiesība par tiem gadiem ir tik baisa, ka visi līdzšinējie PSRS un Krievijas valdītāji ir to labprātāk vai nu noklusējusi, vai pasnieguši dozēti ļoti maigā “mērcē”.

Kas pašlaik ir noticis tāds, ka Putins vienā rokā tur “kodolčemodāniņu”, bet otrā – šo “Pandoras lādi” un pie tam dod žīdiem mājienu, ka var baiso šķirstiņu atvērt jebkurā brīdī?

Atbildi uz šo jautājumu sniedz nesens jaunums.
2. DAĻA

PUTINS PAZIŅOJA PAR JAUNAS INDUSTRIALIZĀCIJAS IEDARBINĀŠANU
Autors: russkiy_malchik

Runā Pēterburgas Starptautiskajam ekonomikas forumam Vladimirs Putins ir darījis zināmus vairākus sensacionālus lēmumus, kas saknē mainīs Krievijas ekonomiku, rūpniecību, infrastruktūru, iekšpolitiku. Un īstenībā ievedīs valsti pastiprinātā attīstībā un atsaistīs to no Dolāru sistēmas.

PIRMAIS. Putins paziņoja par moratoriju uz monopolu tarifu palielinājumu. Tagad tie nedrīkst pārsniegt inflāciju, bet tas nozīmē, ka iedzīvotāji un rūpniecība tiks atbrīvoti no pieaugošu izdevumu sloga. Bet monopoli, zaudējuši iespēju savus trūkumus kompensēt ar cenu celšanu, būs spiesti nodarboties ar savas saimnieciskās darbības pilnveidošanu.

OTRAIS. Putins paziņoja, ka ir sākta naudas izņemšana no rezerves fondiem un tās virzīšana uz infrastruktūras projektiem. Ar to strauji palielinās iekšējo investīciju apjoms, bez kā nav iespējama industrializācijas veikšana.
450 miljardi no Nacionālās labklājības fonda (ФНБ) – tas, kā paziņoja Putins, ir tikai starta kapitāls, un turpmāk tiks piešķirti papildus līdzekļi. Putins būtībā pirmo reizi atklāti paziņoja Rietumiem, ka Krievijas naudai jāstrādā Krievijas labā, nevis jāpārvēršas Rietumu vērtspapīros un jāapmaksā Rietumu parādi. Tas ir pirmais atklātais finansiālais solis atsaistei no Dolāra sistēmas.

TREŠAIS. Šo naudu Putins virza infrastruktūras un rūpniecības attīstībai. Pirmie vērienīgie projekti ir ātrgaitas dzelzceļš Maskava-Kazaņa, centrālais riņķa autoceļš un Transsibīrijas dzelzceļa maģistrāles modernizācija/paplašināšana. Acīmredzami, tiem sekos citi projekti.

CETURTAIS. Putins ir brīdinājis, ka visas investīcijas un kredītus kontrolēs Centrālās bankas megaregulators, kas darīs galu līdzekļu lietojumam neatbilstoši mērķiem un sodīs vainīgos. Citiem vārdiem, ir paziņots par reindustralizācijai novirzīto finanšu plūsmu kontroles un regulēšanas mehānisma radīšanu.

PIEKTAIS. Ar megaregulatora starpniecību ilgstošajos investīciju projektos tiks ieguldīti pensiju fonda līdzekļi. Tas ir ārkārtīgi nozīmīgs un pamatliekošs lēmums, par kādu ir sen runājuši attīstības un modernizācijas piekritēji.

SESTAIS. Putins ir pasludinājis konsekventu uzbrukumu ofšoriem un uzņēmējdarbības izvešanu no ēnas ekonomikas. Tostarp tika paziņots sensacionāls lēmums par ekonomisko noziedznieku amnestiju. Esmu pārliecināts, ka patrioti un daudzi pilsoņi Putinu par šo soli skarbi kritizēs. Bet šīs amnestijas mehānisms norāda uz to, ka tā ir vērsta nevis uz noziedznieku atbrīvošanu, bet uz elites attīrīšanu un tautas uzticības tiem atjaunošanu.

SEPTĪTAIS. Putins ir aicinājis Viskrievijas Tautas Fronti (ОНФ) izveidot pilsoniskās kontroles mehānismu pār valsts līdzekļu, tostarp, valsts iepirkumu tērēšanu. Navaļnijs mierīgi var doties uz cietumu. Bez tam Putins ir paziņojis, ka Krievijā ir izveidota iedarbīga nodokļu sistēma, kas ļaus veikt industrializāciju un neļaus izvest naudu.

Kā atsevišķs punkts ir jāatzīmē vēl viens sensacionāls lēmums apvienot Augstāko tiesu un Augstāko arbitrāžas tiesu, kas ļaus beidzot sakārtot tiesu sistēmu un kļūs par precedentu Konstitūcijas grozījumiem. Par pirmo soli uz Konstitūcijas nomaiņu un tādas pieņemšanu, kas nepieciešama Krievijas nacionalizācijai.

Putina runa PSEF-2013 (Pēterburgas Starptautiskajā ekonomikas forumā) ir simboliska un ar laikmeta mēroga nozīmi. Tā ieies vēstures mācības grāmatās kā runa, kurā pasludināts Krievijas attīstības paātrinājums pēc tās savākšanās. Ar ko mūs visus apsveicu!

A.Blagina komentārs

To, ka “ledus sakustējies” Krievijai izdevīgā virzienā, apstiprina Elvīras Nabiuļļinas iecelšana par Centrālās bankas vadītāju, kuras kandidatūru uz šo amatu 2013.gada aprīlī Valsts domē iesniedza personīgi prezidents Vladimirs Putins. Staļina teiciena “visu nosaka kadri” pareizību viņš ir sapratis sen, tāpat kā cita vadoņa izteiciena “ekonomika un politika nav atdalāmas” pareizību.
Ir kļūdu labošanas laiks.

Papildus par šo tēmu ļoti iesaku izlasīt Vladimira Fomina ‘Prezidenta Putina slepenais karš’ (Тайная война президента Путина).

3. DAĻA

KO SLĒPJ “PANDORAS LĀDE”

Slavenas Šnejersona bibliotēkas, kas glabājās Krievijas Valsts bibliotēkā, nodošanu viņiem Krievijas un ASV žīdu kopienas pūlējās panākt ļoti ilgi.

… Pūlējās sev par nelaimi. Tagad Krievijas pilsoņiem ir iemesls veikt rūpīgu 20.gadsimta vēstures pārskatīšanu …

Tagad pēc kārtas.

Šnejersona senebreju grāmatu un rokrakstu kolekcijas pamatā bija kolekcija, kura uzsākta 18.gadsimtā.
Šnejersona kolekcija ir 12 tūkstoši grāmatu un 50 tūkstoši retu dokumentu, tostarp 381 rokraksts. Pirmā pasaules kara gaitā, kad Ļubaviči nokļuva karadarbības zonā, Josifs Šnejersons daļu bibliotēkas pārveda no Ļubavičiem uz Maskavu, kur tās glabāšanu uzticēja Persica un Poļakova grāmatu noliktavai. Varu Krievijā iegūstot
boļševikiem, Šnejersona kolekcija tika nacionalizēta, kā to prasīja KPFSR Tautas komisāru padomes 1918.gada 26.novembra dekrēts par KPFSR zinātniskajiem fondiem.
Vispirms Šnejersona kolekcija nokļuva Rumjanceva muzeja bibliotēkā, bet pēc tam nosaukuma maiņai atbilstoši V.I.Uļjanova (Ļeņina) vārdā nosauktajā publiskajā bibliotēkā (1924 — 1925), V.I.Ļeņina vārdā nosauktajā PSRS Valsts bibliotēkā (1925 — 1992) un kopš 1992.gada Krievijas Valsts bibliotēkā.
Otru bibliotēkas daļu – apmēram 25 tūkstoš rokrakstu lappušu – Šnejersons 1927.gadā izveda no Krievijas uz Rīgu, bet pēc tam 1934.gadā uz Poliju. Kad Otvockas pilsētu 1939.gadā okupēja nacistiskā Vācija, šī Šnejersona bibliotēkas daļa tika izvesta uz Vāciju. Pēc Otrā pasaules kara beigām Šnejersona bibliotēku kopā ar citiem trofeju materiāliem trofeju brigādes nogādāja Maskavā un nodeva Sarkanarmijas Centrālajā valsts arhīvā
(kopš 1992.gada – Krievijas Valsts militārajā arhīvā).

Kā vēstīja plašsaziņas līdzekļi, veicot šo labas gribas aktu, Krievijas prezidents Vladimirs Putins to pavadīja ar komentāru:Lēmumu par šīs bibliotēkas nacionalizāciju tika pieņēmusi padomju valdība, pirmā padomju valdība. Un 80-85% no tās bija žīdi. Bet viņi taču, vadoties no maldīgiem ideoloģiskiem apsvērumiem, toreiz izlēma arestēt un represēt gan žīdus, gan pareizticīgos, gan citām konfesijām, musulmaņiem, piederīgos. Viņi visus ķemmēja ar vienu ķemmi. Un, lūk, šie ideoloģiskie iemaukti un maldīgie ideoloģiskie uzstādījumi, tie, paldies Dievam, ir sabrukuši. Un šodien mēs īstenībā nododam, būtībā nododam šīs grāmatas žīdu kopienai ar smaidu…”

Tādējādi Vladimirs Putins būtībā ar smaidu paziņoja mūsdienu sabiedrībai, ka 1918-1922.gadu Pilsoņu karu, kurā tika nogalināti gandrīz 10 miljoni krievu, bija izprovocējusi pirmā padomju valdība, kurā žīdi sastādīja 80-85%!!!

Tie ir viņi, žīdu boļševiki, kas sastādīja 1917.gada revolūcijas vadītāju vairākumu un tad izdomāja sadalīt sabiedrību “sarkanajos” un “baltajos”, lietojot seno žīdu paņēmienu ”skaldi – valdi”.

Gan skaldīja, gan valdīja, un iznākums bija nežīdu HOLOKAUSTS, kurā gāja bojā vairāk kā 6 miljoni krievu!!!

Ja nu vēsturiskā patiesība tomēr ir uzpeldējusi kā gaisa burbulis, pie kam no prezidenta Vladimira Putina rokas, vai tad nav laiks prasīt no tagadējās Israēlas un visas žīdu kopienas morālu un naudas kompensāciju par slāvu genocīdu žīdu boļševiku nogalināto krievu pēcnācēju labā?!

Ne jau žīdiem būtu jāprasa kompensācijas par viņu pašu spaidiem!

Saistībā ar šīs informācijas atklāšanu, ko veikusi Krievijas valsts pirmā persona, kas to darījusi, man šķiet, nepavisam ne nejauši, mums visiem pašlaik dzīvojošajiem, it dots vērā ņemams iemesls no jauna aplūkot to gadu Krievijas vēsturi un tostarp tā sauktās “STAĻINA REPRESIJAS.

Ja žīdu boļševiki, kas sastādīja vairākumu PIRMAJĀ PADOMJU VALDĪBĀ, tiešām ir bijuši vainīgi krievu sabiedrības veselu šķiru iznīcināšanā (!), pie kam gan mazu, gan pieaugušu cilvēku, un tas ir fakts (!) – ko nozīmē vien Nikolaja Otrā cariskās ģimenes apšaušana (!) – vai tad netaisnīgi pret viņiem ir izrīkojies Josifs Staļins, kad nokļuva pie varas un sāka viņus tiesāt un šaut, burtiski kā “trakus suņus”?!

Un ko šie žīdu boļševiki izdarīja ar Ukrainu? Tās ir šausmas, kādas vēsture droši vien vēl nepazina!
Lai gūtu priekšstatu par ukraiņu tautas genocīda apmēriem, pietiek izlasīt vien rakstu “Israēla – Ukrainas bende” (http://blagin-anton.livejournal.com/172815.html).

Par žīdu boļševiku vadošo lomu Krievijas vēsturē vienmēr ir runājuši arī nacistiskās Vācijas līderi.
Piemēram, Jozefa Gēbelsa runas fragments nacionālsociālistiskās partijas kongresā. Šis kongress notika Vācijā 1935.gadā.
… Boļševisms, kas īstenībā bija uzbrukums personības pasaulei, izliekas par saprāta gaismas nesēju. Tur, kur to prasa apstākļi, tas rādās kā vilks aitas kažokā. Bet zem melīgās maskas, kādu tas te šur te tur uzvelk, vienmēr slēpjas velnišķīgi pasaules iznīcināšanas spēki. Tur kur tam ir bijusi iespēja savas teorijas lietot praksē, tas ir izveidojis tā saukto “strādnieku-zemnieku paradīzi” gigantiska nabadzīgu un izbadējušos cilvēku tuksneša veidā. Ja aplūkosim boļševisma doktrīnas, ieraudzīsim brēcošu pretrunu starp tā teoriju un tā praksi. Teorijā tas ir kaislīgs un grandiozs, bet aiz tā pievilcīgās ārienes slēpjas inde. Īstenībā tas ir baiss un šausmīgs. Tas redzams upuru miljonos, kas nesti uz tā altāra – ar zobenu, cirvi, badu, bendes virvi. Tā mācība sola mūžīgu “strādnieku un zemnieku varu”, bezšķiru sabiedrisko iekārtu, ko no ekspluatācijas sargā valsts; tas sludina tādu ekonomisko pamatlikumu, pēc kura “viss pieder visiem”, un ka tāpēc visā pasaulē beidzot iestāšoties miers.
Miljoniem strādnieku ar ubagu algu, kādu Rietumeiropā vienkārši nevar pat iedomāties; sēru un ciešanu pilnu zemnieku miljoni, kuriem atņemta zeme, kas tiek noplicināta un izputināta neprātīgā paralizējoša kolektīvisma eksperimentā; bads, kurā ik gadus iet bojā miljoniem cilvēku (un tas notiek tik gigantisku plašumu valstī, ka tā varētu būt visas Eiropas maizes klēts!); tādas armijas izveidošana un apgādāšana, kas kā sludina visi galvenie boļševiki, tiks izmantota pasaules revolūcijas īstenošanai; šī uz bezdibeni vedošā valsts un partijas aparāta rupja un nežēlīga vadība, ko veic teroristu saujiņa, kas lielākoties sastāv no žīdiem, – tas viss runā pavisam citu valodu, un pasaule nevar to klausīties bezgalīgi, jo tas ir stāsts par neaprakstāmām ciešanām un neiedomājamiem zaudējumiem, kādus cieš tauta simt sešdesmit miljoniem cilvēku apjomā…”
(J.Gēbelss. ‘Boļševisms bez maskas’. Avots: http://hedrook.vho.org/goebbels/).

Protams, dezinformācijas meistars Jozefs Gēbelss patiesību vāciešiem stāstīja ne jau no mīlestības uz krieviem. Viņa uzdevums bija iespaidot, apdullināt vācu tautu līdz tādai pakāpei, ka tie bija gatavi 1941.gadā doties karagājienā uz Austrumiem (“Drang nach Osten”), lai iznīcinātu PSRS, kurā “boļševiku” vairs gandrīz nebija. Uz to laiku Staļins viņu skaitu bija samazinājis uz pusi, atlikumu piebeidzot 1937-1938.gados.

Maskavas Žīdu muzeja un Tolerances centra apmeklējuma laikā Krievijas prezidents Vladimirs Putins būtībā apstiprināja, ka tā tas arī ir bijis: revolūciju Krievijā organizēja žīdi, un viņi paši to arī vadīja. No tā tad nāk fakts, ka PIRMAJĀ PADOMJU VALDĪBĀ žīdi sastādīja 80-85%!!! Bet tas nozīmē, ka Staļins nepavisam nebija kaut kāds tirāns un bende, kā to tagad attēlo dažādi bezgoži vēsturnieki. Viņš bija Krievijas glābējs. Pie kam Staļins Krieviju glāba divas reizes. Vispirms no baisā žīdu nacisma, pēc tam no ne mazāk baisā hitleriskā nacisma, kas izpaudās 1941 1945.gadu karā.

Gods un slava Staļinam par to, ka viņš prata savākt ap sevi labākos žīdu tautas pārstāvjus un, balstoties uz viņu palīdzību, prata uz Krievijas impērijas drupām uzcelt taisnīgu sabiedrību ar komunistisku ideoloģiju, kurā saskaņā un mierā vienlīdzīgi varēja dzīvot visu tautību cilvēki. Viņa vadībā PSRS sasniedza tādus izcilus sasniegumus ekonomikā, zinātnē, sportā, aviācijā, planētas Zeme noslēpumu izpētē, kādus cilvēces vēsture vēl nepazina!

Un kāds ir iznākums? 1991.gadā Padomju Savienība, kuras celtniecībā tik daudz darba ir ieguldījuši padomju cilvēku miljoni, izrādījās sabrukusi.

Kas to izdarīja???

Atkal žīdi, tāpat kā Krieviju 1917.gadā.

2007.gadā par to atklāti atzinās Israēlas premjerministrs Ehuds Olmerts. Viņš publiski pateicās padomju žīdiem par PSRS sabrukumu!
Kā ziņoja portāls “Israēlas vēstnesis”, 5.decembra vakarā galvaspilsētas Nācijas pilī (Binyanei HaUma) notika svētku ceremonija, veltīta 40 gadiem kopš cīņas par žīdu repatriāciju no PSRS sākuma. Pasākumā, ko organizējusi absorbcijas ministrija un Žīdu aģentūra (Sohnut), piedalījās arī Israēlas premjerministrs Ehuds Olmerts, kura vecāki arī savā laikā ir emigrējuši no padomju valsts.

Uzstājoties kustības veterānu un bijušo “atteicējos” priekšā, Olmerts paziņoja, ka repatrianti, kuri izcīnīja tiesības izbraukt, ir devuši vērā ņemamu ieguldījumu PSRS sabrukumā. Bez tam, premjers atzīmējis, padomju žīdi ir ievērojami pārmainījuši arī Israēlu, padarot valsti bagātāku, daudzveidīgāku un veiksmīgāku.

“Tā nav tukša plātīšanās. Padomju režīms neizturēja vīrišķīgo žīdu priekšā”, teica Olmerts, atgādinājis, ka padomju žīdus iedvesmojusi Israēlas “dižā uzvara” 1967.gada karā pret arābu valstīm, “kas bija apgādātas ar labākajiem padomju ieročiem”.

Par varoņiem, kas cīnījušies par žīdu tiesībām PSRS, Olmerts nosauca tā sauktās “lidmašīnas lietas” dalībniekus – žīdu grupu, kas mēģināja aizbēgt pār Padomju Savienības robežām nolaupītā lidmašīnā. ”Ļeņingradas tiesas process, kura laikā par mēģinājumu aizdzīt lidmašīnu, lai ar to izrautos brīvībā, tika notiesāti desmitiem cilvēku ar Eduardu Kuzņecovu, Marku Dimšicu, Silvu Zalmansoni, un diviem viņas brāļiem, Vulfu un Israelu Zalmansoniem, Josifu Mendeļeviču un citiem priekšgalā, – izraisīja kolosālu reakciju visā pasaulē” , – teica Olmerts.

Zīmīgi, ka palestīniešus, kuri nolaupījuši lidmašīnas, Israēlas varas iestādes viennozīmīgi sauc par teroristiem. Tas ir, vai lidmašīnas aizdzinējs ir terorists vai nav, ir atkarīgs vien no viņa tautības. Bet pārsteidz pat ne tas – pie Israēlas dubultstandartiem ir pierasts visā pasaulē. Izrādās, ka PSRS, kas sagrāva nacistus un izglāba miljonus Eiropas žīdu kopienas pārstāvju, iznīcināšana ir žīdu nopelns un milzīgs prieks.

Tiešām: “žīdu laime – krievu asaras.

PSRS sabrukums miljoniem mūsu tautiešu bez visa pārējā kļuva arī par personisku traģēdiju, kas tieši skāra viņu likteņus. Un lūk, šis Olmerts atklāti pateica, kam krieviem ir par to jāpateicas.

Zīmīgs ir vēl tas fakts, ka tad, kad Israēlas premjers pateicās žīdiem par mūsu valsts sagrāvi, Krievijas premjerministrs bija Dmitrijs Medvedevs. Tad viņš kopā ar KF galveno rabīnu Berlu Lazaru Maskavā svinēja žīdu svētkus Hanuku. Šo žīdu svētku laikā Dmitrijs Medvedevs iezīmēja problēmu loku, kas ir visai “nozīmīgi žīdu kopienai un visai sabiedrībai kopumā”. Tādas problēmas pēc pirmā vicepremjera domām bija: nacisma, antisemītisma un šovinisma propaganda: “Šīs parādības pastāv, nav jāaizver acis uz tām, un valsts uzdevums ir – asi un skarbi ar tādām izpausmēm cīnīties”.  Avots: http://www.segodnia.ru/content/21404””

Šķiet, ka tagad ir sācies cits laiks. Kaut kas man saka priekšā, ka vēstures svārsts ir sācis savu kustību otrā virzienā. Un tas, kas ir nesen priecājies par krievu asarām un bēdām, būs spiests rūgti nožēlot visu padarīto.

2013.gada 24.jūnijā Murmanskā. Antons Blagins 

Daži no komentāriem, kopā 442

========================

24 июн, 16:22

Владимир Васильевич Шеин 865

Tak tas viss ir sensenis zināms, nu un kas?

+7

29 июн, 12:28

вячеслав железняков 2524

Zināms, bet, ļoti žēl, vēl ļoti mazam cilvēku lokam. Ja šo parādītu pa CTV pirmo kanālu, man šķiet, tas būtu patreizējā režīma gals. Bet, ak vai, to tur nerādīs nekad.

+23

24 июн, 16:44

Занилов Владимир 645

Bet vienkāršie žīdi, ar kuriem man nācies saskarties, neieredz tos žīdus tāpat kā tos neieredzēja Aģiks Šiklgrūbers. Un oligarhiem vienkāršie žīdi nav vajadzīgi.

+53

24 июн, 17:19

Сергей Швецов 1096

Tas nav sarežģīti. Viens no boļševiku pirmajiem dekrētiem bija dekrēts par antisemītismu. Pēc 1917.gada apvērsuma. Vienkāršo žīdu masas no nomaļiem miestiņiem masveidīgi pārcēlās uz visām galvenajām pilsētām. Tur viņi ar lielu enerģiju stājās jaunās varas soda, politiskajos un ekonomiskajos orgānos. Lūk jums arī pozitīvie aspekti.

+56

25 июн, 13:18

Сергей Башков 1630

Piekrītu, tipisks miestiņu žīda paraugs ir Švonders no Bulgakova “Suņa sirds”. Bet Šarikovi ir tie, kuri iekrita uz viņu aicinājumiem atņemt un sadalīt.

+50

25 июн, 17:40

Сергей Башков 1630

Bet bija arī citi žīdi, ar tiem lepojas VISI Padomju cilvēki, bet bija un ir citi – tie ir ŠVONDERI, un cik viņu, šo švonderu tagad sēž Kremlī un Baltajā namā, avīžu redakcijās, bankās… Lūk, arī tas…

+31

26 июн, 13:55

Сергей Башков 1630

Un šarikovi, diemžēl atkal par viņiem, tie atšķirībā no švonderiem, kas ir organizēti un kaut kādā virzienā ved, paši domāt negrib, un to, ak vai, ir ne mazais procents no krievu tautas. Piemēram, deviņdesmitajos blēži, tikuši pie tautas labumiem (vai atceraties uzvārdus no Jeļcina “septiņiem bajāriem”, starp citu, Jeļcins ir spilgts šarikova piemērs), caur plašsaziņas līdzekļiem galvās iedzina HAĻAVU (žīdu vārds) ar Ļoņas Golubkova piemēru… Tā ka, ja tik būs Švonders, Šarikovs atradīsies…

+26

27 июн, 19:38

Игорь Крашенный 612

Es ar viņu (Jeļcinu) jau 85.gadā runāju, arī par privilēģiju mainīšanu, kuras viņš gribēja apgriezt vai atcelt… Ieraudzījām gan, kad viņš kļuva par prezidentu…

+3

27 июн, 20:35

Владимир Шитьковский 12534

Es viņu iepazinu nedaudz vēlāk, jau astoņdesmito beigās, bet Baltijā, kur viņš tad bija biežs viesis kopā ar Jakovļevu… Jau tad varēja izdarīt pareizus secinājumus…

+5

27 июн, 20:38

Игорь Крашенный 612

Nu viņu pie suņamārrutkiem, viņš jau savu darbu padarīja – aplaimoja Krieviju…

+3

27 июн, 21:07

Владимир Шитьковский 12534

Nuja…

+3

27 июн, 21:07

Владимир Васильевич Шеин 865

Baltijā Jeļcins nodeva krievus!

+6

Advertisements

One comment on “Putins ir maigi licis “pasaules žīdu kopienai” manīt, ka var atvērt “Pandoras lādi” … Ja kāds nav pamanījis… Antons Blagins

  1. Silvija saka:

    Mēs (Latvijas Saeima) ) gatavojamies nodot žīdu kopienai, viniem neoiederošus nekustamos īpašumus.Tā ir kā atbilde Korena, Ždanokas, Giļmana u,c, aktivitātēm pie Brīvības pieminekļa 16.martā.

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

w

Connecting to %s