Ukraina rāda, ka par smagām patiesībām liberāļi neatbildētu

Kurt Schlichter (Kurt Schlichter, veiksmīgs advokāts Losandželosā, Savienoto Valstu Karaspēka militārās koledžas maģistrs, pulkvedis, kalpojis Kosovā, Līča karā, kādreiz bijis estrādes komiķis)

24.03.2014

Varu droši saderēt, ka nākamais pašapmierinātais liberālais kretīns, ko dzirdēsit atkārtojam draņķīgo banalitāti par to, ka “īstenībai ir liberāla nosliece”, nedzīvo Ukrainā.
Atslēga liberāļu saprašanai ir apjēga, ka tie ir neuzņēmīgi pret pierādījumu.

Idejai par pārrunām pamatā ir priekšstats, ka fakti un sakarīga, loģiska domāšana var cilvēku novest pie viņa iepriekšējo secinājumu izmaiņas. Bet liberāļi sāk ar saviem secinājumiem; fakti un spriedumi, kas var sagraut līdzšinējos secinājumus, mazākais, nav jāņem vērā, ja ne tiem aktīvi jāuzbrūk. Tāpēc jūs redzat liberāļus klaigājam par globālās sasilšanas noliedzēju likšanu cietumā, ārā plosoties sniegavētrai.
Problēma, ar ko liberāļi vienmēr saskaras, ir, ka pasaule viņu aizspriedumainos priekšstatus atsakās ņemt vērā. Dažkārt mums paveicas, un liberālis saprot, vismaz kaut cik. Piemēram, (prezidentu) Džimmiju Kārteru pamodināja fakts, ka Padomju Savienība, kad tā iebruka Afganistānā, sastāv no īstiem deģenerātiem, un viņš uzbudināts un satrūcies sāka rīkoties. Šis satriecošais ārpolitikas spēju uzliesmojums ir gandrīz vienīgais, kāpēc Kārtera novērtējums Amerikas dižāko prezidentu sarakstā pacēlās līdz pat 39.vietai. (Pēdējais ASV vigu – modernizētāju un ekonomikas protekcionistu – prezidents) zombijs ‘Millard Fillmore’ tika pilnīgi iznīcināts.
Tagad esam gandrīz neiedomājamā pozīcijā, atskatoties uz Džimmiju Kārteru kā samērā pārliecināta, saprātīga līdera piemēru. Krievi iebruka Afganistānā, un Kārters apbruņoja pretestības karotājus. Krievi iemaršēja Krimā, un Baraks Obama turpināja klausīties Ellenas (Ellen Lee DeGeneres (/dɨˈdʒɛnərəs/; TV programmas vadītāja) jūsmošanu par to, cik ļoti Amerika mīl Pieejamas veselības aprūpes aktu (Obamacare).
Nav brīnums, ka gan Kārters, gan Obama apstulba, atklājot, ka viņu kolēģi Eirāzijas stepēs ir ļauni, vardarbīgi slepkavas, kas apņēmušies maksimizēt savu varu, lai kādi līdzekļi būtu vajadzīgi. Galu galā, liberāļu pasaulē nav sliktu cilvēku, ja neskaita konservatīvos, kā arī koledžu puišus, kam neizdodas dabūt notariālu apliecinājumu par saviem dzēruma periodiem, kas atļautu pāriet uz otro bāzi.
Galu galā – ka cilvēka daba ir vien konstrukts (interpretēts jēdziens par zinātnes objektu, kuru nav iespējams tieši novērot). Ka sirdī ikviens ir metroseksuāls (labi kopts vīrietis, bet ne gejs) koledžas students, kas sēd dzimuma studiju klasē, kārs darboties kopā ar citu līdzīgi domājošu cilvēku grupu, lai rīt virzītos uz priekšu labāk.
Ka tāds puisis kā Putins var darboties kā tāds puisis kā Putins, tiem nekad prātā neienāca. Bet konservatīvajiem prātā ienāca. Mēs saprotam, ka cilvēka daba ir ne tikai konstrukts, ka ļaunums ir reāls, un ka unikālā amerikāņu cilvēka dabisko tiesību izpratne ir īstā cilvēces cerība.
http://townhall.com/columnists/kurtschlichter/2014/03/24/ukraine-illustrates-hard-truths-liberals-wont-face-n1812563

 

Advertisements

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

w

Connecting to %s