“Anonymous International” nopludina Kremļa instrukcijas Krievijas TV

Krievijas interneta grupa “Anonymous International” ir nopludinājusi tā saukto temņiku (politisks rīkojums, kādas ziņas un kādā veidā pasniegt) – fasētu ziņu sarakstu, ko Krievijas centrālās televīzijas ziņu dienestiem sagatavojis Kremlis. Dokumenta avota vārdu grupa nenosauc, bet ziņas piegādātājs teic, ka autors ir Kremļa administrācija.

Tēma – Krima

Galvenais:
1. Jāskaidro, ka 23gadus atrodoties neatkarīgas Ukrainas sastāvā, Krima Kijevas varas vainas dēļ ir galvenokārt degradējusi. Krievijas varas mērķis pašlaik – nodrošināt jaunas dzīves iestāšanos pussalā, pievest Krimu pie Krievijas kopējiem dzīves kvalitātes standartiem.
Izmēzt “Augija staļļus”, ko atstājusi Ukrainas vara, stundas laikā neizdosies; bet darbs šajā virzienā tiek veikts, un rezultātus krimieši sajutīs ik dienas.
Pagājušajā nedēļā V.V.Putina norīkoti, Krimu un Sevastopoli ir apmeklējuši virkne spēka bloka ministru. Nākošajā nedēļā ir gaidāms virknes citu kabineta locekļu brauciens.
2. Tiek lūgts aktīvi iesaistīties vasaras atpūtas Krimā propagandas darbā: tuvu, droši, pie savējiem.

Tēma – Ukraina

Galvenās informācijas darba līnijas:
– patvaļas atmosfēra, pieaugošs haoss: nacisti izšķirošos valsts amatos, Iekšlietu ministrija paralizēta bailēs (visi bargie vārdi pēc A.Muzičko bojā ejas palikuši vien vārdi), pašu nesodāmības apdullinātu noziedznieku plosīšanās, noziedzības “maidana” izskatā pieaugums;
– ekonomika ripo uz bezdibeni; naudas kā nav tā nav; izziņota tarifu celšanās, sociālo izmaksu samazināšanās un budžeta sekvestrēšana jau vistuvākajā nākotnē;
– uz šāda fona īpaši ciniski izskatās augošā plēšanās pēc varas.
http://globalvoicesonline.org/2014/03/28/anonymous-international-leaks-kremlins-instructions-to-russian-tv/

Advertisements

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

w

Connecting to %s