Kremļa hunta. Sergejs Talks

Putina propaganda pēdējā laikā Kijevas varu sauc par “huntu”. Spāņu vārds ‘hunta’ (junta) nozīmē militāru diktatūru. Tas ir, militāristu varu.
Krievijas Federācijā par prezidentu dienē KGB apakšpulkvedis Putins, Prezidenta Administrācijas vadītājs ir KGB generālpulkvedis Ivanovs, prezidenta lietvedības vadītājs ir slepeno dienestu darbinieks Kožins. Specdienestu pārvaldībā ir abas parlamenta palātas (!):

Valsts Domi vada KGB darbinieks S.Nariškins, Federācijas Padomes priekšsēdētāja ir V.Matvijenko (segvārds “Vaļka-glāze”), bet Federācijas padomes biroju vada FSB virsnieks Sergejs Martinovs.
(http://ria.ru/politics/20140315/999592791.html ). Sankt-Pēterburgas gubernātors ir KGB ģenerālleitinants Poltavčenko, un pat mūsu dzelzceļus kontrolē militāristi (KGB ģenerālpulkvedis Jakuņins, segvārds “Šubņikovs”). Un tā tālāk, bankas, koncernus un dabiskos monopolus ieskaitot…
Un tagad jautājums: vai mūsdienu pasaulē ir vēl valstis, kas atrodas totālā militāristu kontrolē? Un kas ir nākošā pēc šīs huntas?

https://mobile.twitter.com/UKROSTAR/status/454696003090673664/photo/1

Advertisements

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

w

Connecting to %s