ASV Ženēvā ir parādījušas pavadas garumu, kurā tiks turēts jaunais pasaules izstumtais Putins. K.Volohs

(Optimistiskais skats, taisni kā uz Lieldienām. Lai gan arvien vairāk bažas rada pieaugošā neskaidrība par patreizējiem redzamiem un neredzamiem Maidanu nozagt tīkotājiem Kijevā, te ir skats no gaišās puses.)
18.04.2014 Karls Volohs, eksperts, uzņēmējs, Israēlas pilsonis, dzīvo Kijevā

1. Par vakardienas vienošanos Ženēvā. Visi kas vēlas, var apskatīt manas prognozes saistībā ar gaidāmajām sarunām jau pirms nedēļas par plikpaurainā fīrera nodomiem Ukrainas austrumos: viņš ir paaugstinājis likmi, lai būtu kur atkāpties, citādi nāktos apspriest Krimu, kur viņš nevar atkāpties pēc definīcijas (kamēr pastāv izvēle). Tā arī ir noticis.

2. Un nekrītiet tā panikā attiecībā uz Krimu – neviens to nekur nav atdevis. Vai kāds ir dzirdējis par jel kādu agresora tiesību atzīšanu? Jeb par rietumu sankciju par aneksiju atcelšanu? Jeb ka Ukraina parakstījusi atteikšanos no sagaidāmām pretenzijām starptautiskās tiesās šajā sakarā? Domāju, ka krimieši drīz vien novērtēs arī pastāvēšanas bez kontinentālās Ukrainas ekonomiskos jaukumus. Tad kāpēc tik tracinoši kladzināt?

3. Galvenais vakardienas sarunu sasniegums ir pat ne fakts, ka krievi ir atteikušies praktiski no visām savām nepieņemamajām prasībām, kuras līdz šim stūrgalvīgi atskaņojuši (visi šie referendumi, federalizācijas, vēlēšanu pārcelšanas utjpr.). Un pat ne tas, ka tie sākuši sarunas ar (Ukrainas) “huntu”. Bet gan tas, ka ne vien Ukraina, bet arī ASV un ES ir izteikuši demonstratīvas šaubas par Krievijas gatavību parakstīto pildīt. Un oficiāli paziņojuši, ka tālāku sankciju izstrādi nepārtrauc, un tās tiks ieviestas, ja tiks mēģināts eskalāciju turpināt.

Skatiet: США огласили условия новых санкций против России

Tādējādi ir parādīts pavadas garums, kurā jaunais pasaules izstumtais tiks turēts. Un tas notiek pēc visām plikpaurainā fīrera pretenzijām uz “otro plusu” ietekmei pasaules politikā. Uz to attiecas arī fakts, ka sarunas ir notikušas pēc ultimāta Krievijai oficiālas pasludināšanas: ja nebūs vienošanās, sāksies trešais sankciju posms. Un šis demonstratīvais pazemojums, kad KGBešņiki nav pat atņirguši zobus, bet spiediena iznākumā pat panākuši pretim, ir vērtīgs – tie ir nelieši un atsaldētie, bet ne prātā jukuši.

Skatiet: Третья ступень санкций затронет Россию “всерьез и надолго” – Министр обороны Германии

4. Putlers ar vakardienas vienošanos ir faktiski atzinis, ka vada kolorādistu darbības Ukrainā. Tagad jebkuras jaunas sarunas, ja tādas būs, balstīs uz šo punktu – tas ir neticami svarīgi.

5. Pats mīklainākais man vakar bija pēkšņi uzliesmojušais reģionāļu patriotisms. Vai tas ir saistīts ar komandu no Maskavas, vai pašu izdarītu savas virzības uz Piedņestras pusi bezperspektivitātes analīzi? Domāju, ka to mēs uzzināsim, ja Rinats Leonida dēls (Ahmetovs, Ukrainas bagātākais cilvēks – 22,3 miljardi dolāru 2013.g., Reģionu partijas deputāts) lems uzrakstīt memuārus. Bet lai tas notiktu, vajag, lai viņš tiek pie daudz brīva laika (piemēram, Amerikas cietumā), un stāvokļa, kurā honorārs no izdevniecības viņam šķistu vienīgais veids, kā uzlabot materiālo stāvokli.

http://voronz.in.ua/recomend/18-4-14-18845

Advertisements

One comment on “ASV Ženēvā ir parādījušas pavadas garumu, kurā tiks turēts jaunais pasaules izstumtais Putins. K.Volohs

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

w

Connecting to %s