50 īpaša uzdevuma grupas nedēļas laikā atrisinās visas problēmas Ukrainas austrumos. Pulkvedis Mihails Pritula

 

 

 

 

 

 

 

 

 

33.04.2014

Atklāta vēstule Aleksandram Turčinovam un Arsenijam Jaceņukam
Godātie!

— Pašlaik jums ir darīšana nevis ar armiju, bet ar pretinieka izlūku-diversantu grupām (РДГ), un jādarbojas ir tikai, izmantojot “pretējas” pretizlūkošanas grupas.

Tas ir militārās pretizlūkošanas uzdevums, ja tāda valstī vēl ir. Mums to mācīja īpaši. Tie nav admirāļu un kontradmirāļu jautājumi. Te darbojas cita taktika, kas pārbaudīta darbā ar okupantiem. Tieši: tiek veidotas nodaļas apjomā līdz 10 cilvēkiem, kuri darbojas autonomi, iegūstot izlūkošanas informāciju vai patstāvīgi atklājot pretinieka diversijas grupas.

Atklājot diversantu grupu, tā tiek iznīcināta uz vietas, gūstekņi un mēles ir izņēmums, jo sabremzē mobilās pretizlūkošanas grupas darbu.

Operācijas veikšanas laikā mobilās grupas var būt gan uniformā, gan parastā civilapģērbā, gan pat “zaļo cilvēciņu” izskatā. Maskēšanās un pielāgošanās (mīmikrija) pāri visam.

Tā darbojies SMERŠ (СМЕРШ,Смерть шпионам!”, pretizlūkošanas organizācijas Padomju Savienībā), tāpat darbojušies arī UPA (УПА, Украи́нская повста́нческая а́рмия, Ukrainas sacelšanās armija) varoņi. Neko citu vēsture nezin.

Tādā gadījumā karaspēka formējumi un helikopteri tiek iesaistīti tikai grupu pastiprināšanai – piemēram, kad pretinieks izrādījies stiprāks, daudzskaitlīgāks, koncentrēts noteiktā apvidū utt. Vai piesegšanai un evakuācijai.

Jo pretinieka izlūku-diversantu grupu mūsu teritorijā nav nemaz tik daudz, un pretizlūkošanas operācija piespiedīs tos aiziet ātrāk, nekā jūs vienosities par sarunām.

Populārā valodā, ekonomistiem par to ir aprakstīts lieliskā grāmatā ‘В августе 44-го’ — vācu izlūku-diversantu grupas tika iznīcinātas tieši tādā veidā. Netērējiet laiku, citu paņēmienu vēsture nav izdomājusi.

50 pretizlūkošanas grupas nedēļas laikā atrisinās visas problēmas valsts austrumos. Jūsu uzdevums ir dot pavēli. Un nodarboties ar valstiskuma atjaunošanu.

Nekāda noslēpuma te nav, visi paņēmieni ir zināmi visiem.

Noslēpums ir vienīgi tas, KUR tieši darbosies antiterora grupa, kā arī tās sastāvs. Tās jau ir nianses, kas izšķir cīņas iznākumu – no akcenta līdz ierastajam padzērienam. Mobilo grupu darbā “поребрик” (apmale; varbūt domāti raksturīgi vārdi) var kādam kļūt par pēdējo vārdu mūžā.

www.lenta-ua.livejournal.com

http://kavkazcenter.com/russ/content/2014/04/22/104205.shtml

Advertisements

One comment on “50 īpaša uzdevuma grupas nedēļas laikā atrisinās visas problēmas Ukrainas austrumos. Pulkvedis Mihails Pritula

  1. MJ saka:

    Te tomēr ir viena nianse. Ukrainā darbojas nevis krievu diversantu grupas, kas piekopj partizānu karu ienaidnieka (ukraiņu) aizmugurē, bet gan, tēlaini izsakoties, regulārā armija, kas kontrolē ievērojamas teritorijas un veselas pilsētas. Turklāt izlūkdiversiju karadarbību (piemēram, slēpņu taktiku uz komunikācijām) pret to apgrūtina fakts, ka buntavnieki lieto daudz civilo transportlīdzekļu.
    Otrs jautājums ir, vai Ukrainā ir pietiekoši daudz un kompetentas apakšvienības, kas varētu veikt šādus uzdevumus.
    Trešais jautājums, šādas izlūkdiversiju vienības neizbēgami būtu jāpastiprina ar artilērijas un/vai aviācijas atbalstu – pretējā gadījumā tas darbosies precīzi līdz pirmajam uguns kontaktam ar pretinieku, bet ne ilgāk.

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

w

Connecting to %s