Krievijas uzpirkšanas kampaņa ES. (Krievijas īsais kurss) Thomas C. Theiner

 (Patiesi, lasiet bez panikas, tomēr noteikti izmantojiet, lai izprastu Krieviju varas aspektā)

PutinsSreders3-bild

Katrs būs brīnījies, kāpēc daudzi Rietumu biznesa menedžeri, žurnālisti, politiķi vai eksperti aizstāv Putina agresīvo un despotisko politiku.

Katrs būs brīnījies, kāpēc tik maz krievu Krievijā un ārzemēs izsakās pret Putina despotisko politiku. Ja neesi vēl brīnījies, tas ir tāpēc, ka būdams rietumnieks, tu Putina apspiešanas, spaidu un demoralizācijas sistēmu nemaz nevari izprast.

Daži no Putina slavinātājiem var patiesi noticēt, ka Krievija nav iejaukusies Ukrainā, ka nav okupējusi Krimu un nav rasistiska, fašistiska diktatūra, ko vada kleptomānisks punduris. Citi Krievijas aizstāvji ienīst Rietumus un saskaņā ar “Mana ienaidnieka ienaidnieks ir mans draugs” ir savu likteni saistījuši ar Putinu. Abas šīs grupas Kremļa ieskatā ir “noderīgie idioti”, tā ka tos nav nedz jāuzpērk, nedz jāpiespiež, jo tie jau tā nebeidzami atkārto visas Kremļa propagandas mašīnas izšļāktās vājprātīgās nejēdzības. Tomēr lielākā Kremļa aizstāvju grupa ir cilvēki, kuri ir vai nu uzpirkti, vai iebiedēti tā darīt.

Uzpirkšana un iebiedēšana – jā, tie ir klasiski spiegošanas elementi, un Putina režīms tos slepenās slavētāju armijas nodrošināšanai lieto meistarīgi. Atšķirībā no labi zināmajiem nodevējiem, piemēram, Gerharda Šrēdera, kurš par vilināšanu Putina lamatās saņem vismaz 250,000€ gadā, slēptā Putina klaķieru armija savu daļu saņem caur puslikumīgām, nelikumīgām un neslēpti noziedzīgām shēmām. Ļaujiet man dažas uzrādīt:

1. Kā uzpirkt zinātniekus, žurnālistus vai ekspertus: parastākais paņēmiens ir maksāt tiem par brošūru, stratēģijas dokumentu vai analīžu rakstīšanu, pie tam maksāt agresīvi lielas summas. Tomēr, piemēram, 150,000$ samaksa žurnālistam par lapas garuma rakstu Krievijas organizētai brošūrai viņu ka “neitrālu balsi” varētu diskreditēt un izraisīt viņa nodokļu iestādes aizdomas mājās; tāpēc Krievija ir izstrādājusi paņēmienus, kā šo naudas plūsmu noslēpt. Nelielu simbolisku summu samaksājot oficiāli, pārējā tiek vai nu iemaksāta ofšora kontā, kas pieder ofšora piesega kompānijai, pie kam žurnālistam ir piekļuve naudai caur piesega kompānijas izlaistu debetkarti, vai arī atlikusī nauda tiek izmantota, lai žurnālists par viszemāko cenu var pirkt, ko izvēlējies: “Vienmēr esi vēlējies iegūt brīvdienu māju Spānijā? Labs ir, vai tev nav paveicies, kad šis spāņu bezpajumtnieks tikko nopircis tavu sapņu māju, smalki izremontējis un tagad grib tev to pārdot par neticami zemu cenu!”

Katrs, kurš šādam darījumam piekrīt, ir veicis nodokļu krāpniecību un tādējādi dod Krievijai lielisku sviru, ko tā nelietos, kamēr kāds pēkšņi nesagribēsies kļūt godīgs. Galu galā daudz vienkāršāk ir cilvēku uzpirkt, nekā piedraudēt. Cik visuresoša ir šāda korupcija? Bijušajās Padomju Savienības valstīs un Vācijā tā ir endēmija (regulāra vietēja slimība)!

2. Kā uzpirkt politiķus un partijas: tas ir pat vienkāršāk kā uzpirkt presi. Lai uzpirktu partijas, ir vien jāziedo; ja ārzemnieku ziedojumi nav likumīgi atļauti, tad vai nu uzpilda ar naudu krievus, kuri nopirkuši pilsonību, vai mudina uzņēmējus, kam ir darījumi Krievijā, ziedot un iespaidot partijas Krievijas interesēs. Ja krievs atsakās, droši atgādiniet, ka viņam vēl ir tuvinieki Krievijā, kam noteikti patiktu, ja tiktu padomāts par izdevumiem, kas viņiem uzkrīt; ja atsakās uzņēmējs, droši atgādiniet viņam, ka viņam ir izvēle starp gadu bez inspekcijām vai Krievijas iestāžu inspekcijām ik dienas uz gadu. Bet uzņēmējiem, kas darbojas Krievijā, nekad nav jāatgādina, tie spēles noteikumus zin: dari kā iestādes grib, un pārmaksā Krievijas valstij nekaunīgi, jo iestādes apstiprinās, atlīdzinās un tad atnāks, lai saņemtu savu daļu.

Tas ir paņēmiens, kā Krievija finansē un uzpērk visu veidu partijas Eiropā, vai tās būtu niecīgas opozīcijas partijas, šķeltnieciskas kustības vai varas partijas. Dažas no tām zin, no kurienes nauda nāk, daudzām ir aizdomas par to, no kurienes tā nāk, bet tām nav dzinuļa pārbaudīt. Kas attiecas uz politiķiem, tos uzpirkt ir tikpat viegli. Tāpat kā ar žurnālistiem, alga par lekcijām un konferencēm ir pārbaudīts paņēmiens pēc tam, kad politiķis ir pametis amatu, kamēr amatā esot, apsola ienesīgu darbu kā Krievijas valsts korporācijas valdes loceklim vai Krievijas sponsorētas ikgadējas konferences priekšsēdētājam; tas var darīt brīnumus, piešķirot jaunu enerģiju pēkšņai dziņai lobēt un aizstāvēt Krievijas intereses, kā pierādījusi Vācijas politiskā elite, steidzot apkampt Putinu Sankt-Pēterburgā, kamēr Vācijas virsniekus cietumā tirdīja Krievijas militārās pretizlūkošanas slepenie darbinieki.

Visai nesamierināmu politiķu gadījumā Krievija atkāpjas uz maigo varu, ietekmējot viņa labāko pusīti, vai nu dodot viņai goda amata reprezentācijas naudu Krievijas kontrolētas labdarības iestādes valdē, vai ierosinot, lai viņa nodibina savu labdarības iestādi, kurai dāsni ziedos Krievijas kontrolēts uzņēmums. Ja brīnāties par to, cik visuresoša ir šī Kremļa korupcijas forma, vien palūkojiet visas Londonas labdarības iestādes, kurās iesaistītas politiķu sievas, un tad dabūjiet šo labdarības iestāžu donoru sarakstu.

3. Kā piekukuļot menedžerus un korporācijas: šo grupu piekukuļot ir viegli, jo viņu pamatinstinkts ir alkatība; lai gan pie tam menedžerus un korporācijas Krievijas spaidi apdraud visvairāk. Tas Krievijai dod divas sviras, lai liktu menedžeriem dziedāt slavas dziesmas pat visidiotiskākajos un mulsinošākajos apstākļos. Noteikumi Putina Reihā ir ļoti vienkārši: vai nu tu slavē un aizstāvi režīmu, tā politiku un līderi, un par to tev tiks ļauts veikt Krievijā uzņēmējdarbību bez ikdienas novārdzinošu inspekciju, muitas novilcināšanas, enerģijas padeves pārtraukumu, kontu iesaldēšanas, vīzas atcelšanas, PVN atgriešanas noraidījuma, muļķīgu tiesas prāvu attālās vietās utt. utt. draudiem (ticiet man, kaitniecisku pasākumu arsenāls ir nebeidzams!), vai arī tu nespēsi ievērot noteikumus, un savu uzņēmumu atradīsi nomocītu, līdz tu padodies, vai, ja esi neatlaidīgs – līdz tavs uzņēmums bankrotē vai vienkārši tiek nozagts ar mafijas draudiem maisījumā ar valdības pasūtītiem krāpnieciskiem tiesas spriedumiem.

Īsi sakot, menedžeri un korporācijas tiek korumpētas ar iespēju nopelnīt Krievijā absurdus naudas apjomus, ļaujoties manipulēt ar sevi pastāvīgos draudos, ka viņi tiks apdraudēti tāpat kā krievu uzņēmumi, ja pārtrauks slavināt Putinu.

4. Kā uzpirkt nācijas: Pat turot zem īkšķa žurnālistus, ekspertus, zinātniekus, politiķus un lielas korporācijas, Putins vēl cenšas uzpirkt veselas nācijas, piedāvājot tām lētu gāzi, lētas atomelektrostacijas, lētus ieročus vai jebko citu, ko no viņa pirkt šīm nācijām pietiek stulbuma. Putins nav uzņēmējs, kas ieinteresēts peļņā, Putins ir diktators, kurš gatavs pārdot ar zaudējumiem, lai iegūtu ilgtermiņa varu pār nācijām: vai tā būtu Ēģipte, pārdodot tai ieročus, lai tā kļūtu par mājkalpotāju uz divām desmitgadēm, vai Ungārija, pārdodot tai atomelektrostacijas, kas Krievijai dod pilnīgu kontroli pār Ungārijas enerģētiku, vai Itālija, pārdodot tai lētu gāzi, lai tās ekonomiku turētu uz recesijas robežas. Nācijas dedzīgi klūp Putina lamatās un sasaista savu likteni ar Putina gribu, līdz kādu dienu tās pamodīsies un aptvers, ka īstenībā ir pakļautas viņa untumiem.

Rietumu žurnālistiem, politiķiem un sabiedrībām nav apjēgas, cik masīvi viņu nācijas jau ir uzpirktas ar Putina desmit gadus ilgo kampaņu Eiropas nāciju uzpirkšanai un pietiekamai kontrolei, lai notrulinātu vienotu atbildi viņa režīmam. Pašlaik ES ir valstis, kuras būtībā ir vien FSB vietēji atzari. Pat Vācija, kontinenta spēcīgākā ekonomika, ir Krievijas naudas uzpirkta visos pārvaldes, sabiedrības, preses un uzņēmējdarbības līmeņos. Daži cilvēki var domāt, ka tas viss tik slikti nav, un ka viņu nācijas brīvība, labklājība un suverenitāte nav apdraudēta. Nē, tie ir būtiski draudi katrai un visām Eiropas nācijām!

Ukraina ir viena no Krievijas visaptverošāk infiltrētām un uzpirktām nācijām. Pirmkārt, tās prese un uzņēmējdarbība, tad tās politika, kam seko valdība, ir uzpirktas koncentrētā Krievijas kampaņā. No valdības korupcija ir izplatījusies uz slepenajiem dienestiem un bruņotajiem spēkiem, un tagad valsts sadalās.

Latvija, Lietuva, Igaunija un Moldova ir Putina nākošie destabilizācijas un aneksijas mērķi, kamēr Vācija, Francija, Apvienotā Karaliste, Spānija un Itālija turpina būt lieliski mērķi viņa kampaņai, lai grautu gribu iestāties par cilvēktiesībam, starptautiskajām tiesībām un Austrumeiropas tautām. Tā nav nejauša sakritība, ka Spānijā un Apvienotajā Karalistē ir atdzīvojušās atdalīšanās kustības, ko vada Putina pielūdzēji. Tā nav nejauša sakritība, ka Itālija un Francija piedzīvo pret-ES partiju atdzimšanu, ko vada Putina pielūdzēji, un ka Vāciju pārpludina eksperti, visziņi, žurnālisti, menedžeri un politiķi, kas nemitīgi skandē Kremļa mantras. Kamēr neuzpirkta prese atturas palūkoties aiz skatuves, lai atklātu, kas šo labi smērēto Krievijas atbalstīšanas mašīnu ieeļļo, šis ļaunums izplatīsies Eiropas Savienībā kā vēzis, un drīzāk kā spējam iztēloties, tas nogalēs Eiropas Savienību, kas ir taisni tas, ko Putins vēlas.

http://euromaidanpr.com/2014/05/02/russias-corruption-campaign-in-the-eu/

 

Advertisements

3 comments on “Krievijas uzpirkšanas kampaņa ES. (Krievijas īsais kurss) Thomas C. Theiner

 1. fakts saka:

  Vienpusēji, Ivar. Nav minēti idejiskie motīvi. Vai ir kādas aizdomas, ka Bjukanens būtu uzpirkts?
  http://www.pietiek.com/raksti/augstaka_prioritate

  Daudziem, jo daudziem liekas, ka glābiņš no kultūrmarksisma šausmām ir pie Putina.

  Rietumi turpinās palīdzēt Putinam gūt simpātijas. Rietumu kultūrmarksisti nedomā apstāties. Tie jau ir sagrāvuši tradicionālo laulības institūciju un jau sākt veikt pirmos soļus pedofilijas un zoofilijas legalizācijā ( http://goo.gl/xcFZdg ) ( http://goo.gl/MLEld ). Lucifera armijas ofensīva nerimst.

 2. fakts saka:

  taču Rietumu Putina apjūsmotājiem daļēji piemīt “useful idiot” sindroms. Kam nav pieredzes par PSRS vai Krievijas šausmām, tas jūsmos.
  Baltieši un ukraiņi gan būs ļoti piesardzīgi.

 3. fakts saka:

  man šķiet daudzmaz sajēdzīga poļu nostāja:
  http://www.pietiek.com/raksti/glabjosais_konflikts

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

w

Connecting to %s