Ģenerāļa Rohļina vietnieka aicinājums Putinam ar noziegumu sarakstu. Aleksandrs Morozovs

(Šis raksts ir liecība- pamflets. Kāpēc es, kuru nepavisam uz pamfletiem nevelk un kurš nezin ne apstiprināt, ne noliegt rakstā sniegtās liecības, un kurš nezin, kā būtu pagriezusies Krievija pēc veiksmīga Rohļina apvērsuma, to tulkoju? Raksts man it kā paver spraudziņu uz Krievijas mūžīgo noslēpumu – “ar prātu nesapratīsi” un kaut cik attaisno Krievijas tautu bezgalīgo vadāmību neceļos. Putinisms ir neostaļinisms; vai tiešām Krievija var turēties tikai uz bailēm no specdienestu terora (vai arī Jeļcins to ir akceptējis??) un meliem? Un iebrukumam Ukrainā turpinoties, kaut ko saprast būtu labi. Tulkotājs Ivars Līdaka. Beigās ir teksts oriģinālā.)

Aleksandrs Morozovs, ģenerāļa L.Rohļina bijušais vietnieks Kustībā ‘Armijas atbalstam…’

 

 

Aicinu tevi: atkāpies. Ja tu laidīsi klajā visus savus noziegumus, sākot ar Pītera (Sankt-Pēterburgas) laikposmu – zēna nogalināšanu, kuram treniņā lauzi kaklu jau institūtā,

neņemot vērā prasību nesparringot (netrenēties boksā) ar viņu un nestrīdēties, ar Pītera uzņēmēju un noziedznieku slepkavībām ar sava (pakalpiņa) Kumarina (Barsukova), tamboviešu vadoņa un “nakts pilsētas tēva” palīdzību (kā rādīja turpmākais, tavas karjeras izaugsmei nozīmīga noslīpēta prakse); Holodova, Ļistjeva slepkavībām, uz kuru kauliem tu iebrauci Kremlī 1996.gadā
un tūlīt par prezidenta Lietvedības vadītāju, jo to uz Berezovska pasūtījumu paveica tavi tambovieši, un Berezovskis turpmāk bija spiests pildīt visus tavus norādījumus (Ļistjeva slepkavības izmeklēšana tagad ir atjaunota sakarā ar norādi uz Kumarina dalību tajā); ar turpmākām slepkavībām un terora aktiem Maskavā – ar pirmajiem terora aktiem metro un trolejbusos Maskavā 1996.g. 11. un 12.jūlijā, tūdaļ kā tu iekārtojies administrācijā, – kas tolaik Maskavā, kas sprādzienus metro nezināja kopš 1976.gada (!), bija kaut kas nedzirdēts, – un tā bija tava “tehnoloģija”, kuru tu ienesi valsts administrācijā, iekarojot Jeļcina uzticību, palīdzot Berezovskim, – toreiz ar nolūku paātrināt miera līguma parakstīšanu ar Čečeniju, kas jums ar Čubaisu un Berezovski bija izdevīgi Jeļcina vēlēšanu laikā, kad vajadzēja tādā briesmīgā veidā veidot sabiedrisko domu par viņa nepieciešamību, ar šiem pēkšņajiem un tādējādi baisajiem terora aktiem iebiedējot Maskavu un valsti: vēl ar upuriem, ko ierobežotā skaitā, bet profesionāli, punktveidā izpildīja GRU (ГРУ – Galvenā Izlūkošanas pārvalde) aktīvā dienesta praporščiku Pītera spēki, kas bija Tambovas grupējuma sastāvā.

(Kremļa) Administrācijas, – ko tu turpmāk, 2000-ajos gados, izvērti par īstu lauka (ekspedīcijas) diversiju-teroristisko centru savas tautas munsturēšanai (rupjai pazemojošai militārai dresūrai) un atslēgas personu slepkavībām, – pirmā diversiju-teroristiskā operācija, – tā tika paveikta ar tavu piedalīšanos, tas miera līgums tika parakstīts, pēc kam tur visiem, Jeļcinu un Ļebeģ’u ieskaitot, kļuva skaidrs, ka tu esi īstais puisis.

Starovoitovas un Rohļina slepkavības 1998.gadā, kas tev pavēra ceļu uz Jeļcina sirdi: 2010.gada 10.novembrī Maskavā grāmatu veikala Biblio-globuss (Библио-глобус) ēkā, savas grāmatas ‘Vara trotila ekvivalentā. Cara Borisa hronika’
(‘Власть в тротиловом эквиваленте. Хроника царя Бориса’. ( М., Алгоритм, 2010)) atvēršanas gaitā bijušais premjera pirmais vietnieks, Krievijas Preses un informācijas ministrs M.N.Poltoraņins, sens un tuvs Jeļcina cīņu biedrs, viens no valsts informētākajiem cilvēkiem, “kurš kļuva par pirmo no augsta politiska ranga darbiniekiem, kas izteikuši patiesību par stāvokli Krievijā un tās tagadējās varas īsto seju”, ir teicis:

“Lēmumu par nogalināšanu, to zinu skaidri, pieņēma vasarnīcā savā šaurā lokā četri cilvēki – Jeļcins, Vološins, Jumaševs un Djačenko. Sākumā gribēja to uzdot Savostjanovam, Maskavas FSB vadītājam, bet tad palika pie čekista “ar aukstām zivs acīm”, kurš spējīgs uz visu.

(Apdirsāmies!!! Nogalināja, tiklīdz mēs 02.07.98 izsūtījām šifrētu norādījumu visām reģionālajām nodaļām (147) par 50 līdz 70 tūkstoš izdienējušu karavīru formās (pilns formas tērps, uztura deva, teltene) savākšanu un finansēšanu Maskavas Kremļa aplenkšanai 28.07.98.
Tos aiztikt neviens nebūtu uzdrošinājies. Tālāk Rohļinam ar divām – tanku un desanta divīzijām vajadzēja veikt militāru apvērsumu. Naktī pēc šifrogramas izsūtīšanas, no 02 uz 03.07.98. Rohļinu nogalināja Putina diversiju grupa. Triju galveno izpildītāju līķus sadedzināja uzreiz burtiski 500m no vasarnīcas, bet par “dienas varoni bez šlipses” tajā pašā vakarā uzstājās Zjuganovs – KF Valsts Domes vienīgās (!) frakcijas vadītājs, kas tā paša gada 20.aprīlī bija vienbalsīgi nobalsojusi par Rohļina atbrīvošanu no KF VD Apsardzes komitejas priekšsēdētāja amata, bez kā viņu pēc 2 mēnešiem nogalināt būtu bijis daudz grūtāk, – un kurš paziņoja, ka Rohļinu nogalinājusi sieva, un ka tas ir sadzīves noziegums. Noslepkavot vienkāršu deputātu ir kas cits kā noslepkavot Apsardzes komitejas priekšsēdētāju. (Utubunga… – aut.))

Un diez vai bija nejaušība, ka īstenībā tūlīt pēc Rohļina nogalināšanas toreizējā FSB vadītāju Kovaļovu naktī piecēla no gultas un steigā vien 20 minūšu laikā piespieda atbilstoši Prezidenta Dekrētam nodot savas pilnvaras tikko ieceltajam V.Putinam. Un tas notiek ar pasaules varenāko specdienestu! Par kādiem nopelniem?” (pomnimvse.com/394pb.html – tur ir pilna M.N.Poltoraņina uzstāšanās viņa grāmatas atvēršanā stenograma)

Basajeva kaujinieku uzbrukuma Dagestānai 02.08.99 organizācija, lai izraisītu Otro Čečenijas karu kā PR gājienu tevis ievēlēšanai par prezidentu (sarunāt ar Basajevu 04.07.99 uz Nīcu izlidoja Vološins – Jeļcina administrācijas vadītājs: Vološins un Basajevs vienojas par Basajeva iebrukumu vahabītu priekšgalā Dagestānā ar nolūku izraisīt Otro Čečenijas karu un uz Putina “tēvzemes aizstāvības” viļņa 2000.g. ievēlēt viņu par Krievijas prezidentu. (videoieraksta stingkadrs, publicēts “Версия”, 04.07.2000, «Сговор-2»)

Dzīvojamo namu spridzināšana valstī un Maskavā 1999.gada septembrī ar to pašu nolūku.

Un Otrā Čečenijas kara izraisīšana ar Groznijas bombardēšanu dienā, kad 23.septembrī tavus cilvēkus no FSB, tiem mēģinot uzspridzināt dzīvojamo namu Rjazaņā, pieķēra ar heksogēnu (ciklotrimetilēntrinitramīns, RDX, T4 — (CH2)3N3(NO2)3, spēcīga sprāgstviela), kuru arestu Patruševs bija spiests atzīt visas valsts mērogā, un tu, tajā pat dienā izbeidzot tālāku māju spridzināšanu, jau premjerministra un “pārmantotāja” rangā (kā banānrepublikas valdnieķeļa mantinieks, kamēr Ņemcovs un K. laiž muļķi par Jeļcina laika “demokrātiju”), abos šajos “amatos” Jeļcina iecelts 1999.g. 9.augustā, tūlīt pēc Basajeva iebrukuma Dagestānā sāki bombardēt Grozniju, ar šo dienu tikšanas pie varas dēļ izraisīji Otro Čečenijas karu.

Naivais Sobčaks, kam pietika neuzmanības oficiālā intervijā 17.02.2000, divas dienas pirms nāves, pirms izlidošanas uz Kaļiņingradu un mēnesi pirms tevis ievēlēšanas par prezidentu izmuldēties, ka tu, kļuvis par prezidentu, izrēķināsies ar mafiju un oligarhiem (joprojām stāv viņa oficiālajā vietnē), pēc kam, zinot Jeļcina un Čubaisa, kurus Sobčaks nemitīgi zākāja, “mīlestību” uz viņu, zināji, ka paliktu vai nu tu – vai viņš, un ka ar tāda pagātnes “drauga” balastu Abramoviča, Čubaisa un Jeļcina komanda tevi prezidentos nebūtu vedusi, šajā amatā bija vajadzīga mafijas un tās naudas drošības absolūta garantija (par ko runāja Narusova pirmajā dienā pēc vīra nāves, bet viņai acumirklī aizbāza muti): tā bija tava pirmā slepkavība politiskās elites vidē prezidenta rangā un pirmā jaunajā (tekstā – otrajā) tūkstošgadē, – lai arī biogrāfijā jau ne pirmā, – tā cilvēka slepkavība, kura aizsegā tu iekļuvi politikā, tāpēc jaunajā tūkstošgadē tu iekļuvi bez visām vecajām “astēm”, tēvu un māti ieskaitot, kuri kaut kā pagalam pēkšņi pusgada laikā mira no vēža 1998.g. beigās un 1999.gada sākumā – pēc tevis iecelšanas par FSB direktoru un pirms iecelšanas par premjerministru – varbūt viņi daudz zināja un varēja izpļāpāties vai nedomāja klusēt, ja viņus intervētu kā publiska politiķa vecākus.

A.Boroviks 09.03.2000, tobrīd visinformētāko un visatmaskojošāko preses izdevumu ‘Pilnīgi slepeni’ (Совершенно секретно) un ‘Versija’ (Версия) galvenais redaktors, kurš mēnesi pirms nāves nopublicēja rakstu par FSB veikto dzīvojamo namu spridzināšanu 1999.gadā un kurš gatavojās turpināt ar šo jautājumu nodarboties, nedēļu iepriekš – rakstu par tavu pedofīliju, un kurš naktī no 6. uz 7.martu teleprogrammā ‘Antropoloģija’ (Антропология) divas dienas pirms nāves tevi matemātiski precīzi raksturoja kā “oligarhu uzpūstu sīkmanīgu personāžu”, bet pienākumu izpildītāja (prezidenta p.i., kas tu biji no 01.01.2000) “iemīļoto karu” – kā “neģēlīgu PR akciju, ko izdomājis nezināms asiņains vēlēšanu tehnoloģiju ģēnijs”; – un viņu (A.B.) Krievijā klausījās un sadzirdēja …
(Viņa lidmašīnas, kas nogāzās no 50 metru augstuma, nolūzušo spārnu, domājams, nosmērētu ar “šķidro mazutu”, kas šķīdina metālu (Aizsardzības ministrijas Kara rūpnieciskā kompleksa 80.gadu izstrādājums), katastrofas vietā tā arī neatrada, tāpat kā Borovika mobilo telefonu un pierakstus, kas viņam vienmēr bija līdz, domājams, tāpēc neviens no deviņiem no tik neliela augstuma nokritušā lidmašīnā bijušajiem dzīvs nebija palicis). Viņa tēvs ar savu Dēlu var lepoties…

Zemūdenes ‘Kurska’ apkalpes slepkavība, izdabājot norunām ar ASV, un virkne vēl daudzu un daudzu politisku slepkavību visā nākošajā desmitgadē, – lai pamīcītu zem sevis varu un liktu klusēt nevēlamajiem, kuri kaut ko zināja, varēja atmaskot un vienkārši neklusētu, bet kuru balss būtu dzirdama un cienīta visā valstī, – piemēram, S.Bodrova, kurš nezināšanas dēļ bija piedalījies tavās pirmajās vēlēšanās (Daņila – mūsu Brālis, Putins – mūsu Prezidents), un jau atteicies piedalīties otrajās, 2004.gada vēlešanās, kad tavu zvēra ģīmi ieraudzīja un saprata visi, kas spēj dzirdēt un redzēt; kas ja viņš sāktu paskaidrot savu nostāju un runāt, tavu tēlu izķēmotu pilnībā, bet piekļuve ekrānam atšķirībā no vairākuma, kurus tu no plašsaziņas atgriezi, viņam bija, un klusējis viņš nebūtu, jo viņa spēks bija patiesībā. Un viņa tēvs ar savu Dēlu var lepoties…

Desmitiem terora aktu kopš 2000.gada, pirmām kārtām Maskavā, kā tu tos padarīji par ikdienu 1996.gadā.

Spriedzes saasināšana karā Čečenijā par desmitiem tūkstošu nevainīgu civilo un karavīru dzīvības cenu, kas visu šo laiku iet bojā otrajā Čečenijas karā, lai tāpat kā ar terora aktiem novērstu uzmanību no kliedzošām politiskām slepkavībām, slāpējot to atbalsi sabiedrībā, par ko, par šo karu, nedrīkst aizmirst, nedz par tavu vainu tajā, ne uz sekundi.

Kopš ietikšanas prezidentūrā ar terora aktiem, slepkavībām un karu Čečenijā tava, A.Borovika vārdiem sakot, “oligarhu uzpūstā niecība” neko vairāk arī nav izgudrojusi; tātad tajā netīrajā asiņainajā PR nekas ģeniāls nav bijis, šajā ziņā Artjoms ir kļūdījies. Kā no sākuma bija vien slepkavas loģika, vien viena kroka smadzenēs – tā tas arī ir palicis tevī visus šos gadus:

– Ļebeģs, Jušenkovs, Ščekočihins, Poļitkovska, Ļitviņenko, ģeneraļi – Troševs, K.Petrovs (sīkāki slepkavību apstākļi un iemesli – otrajā nodaļā tālāk).

Ja tu to visu pats sīki aprakstīsi, pie tevis jau tagad un visu mūžu nāks visu pasaules izdevumu korespondenti un publicisti, uz nākošajiem 20 gadiem tu kļūsi par vispopulārāko cilvēku uz zemes, un cilvēce to vairs neaizmirsīs nekad – tas ir, tu jau savu esi panācis. Pie tam vairs nemaz nevajadzēs pūlēties, kas tev tagad maksā tādu psīholoģisku katordznieka spriedzi, kas izsmērē prieku par jebko visu, kas tev ir – simtiem miljardu, pilis un pat bērni – bauda ātri zūd, un ik dienu no rīta līdz vakaram tu vadi publiskā saskarsmē, kas tev cilvēka, kāds tu neesi, tēlā ir kā  psīholoģiska gaļas mašīna.

Tad tu varēsi atslābināties un būt pats – vienkārši stāstīt par savām slepkavībām, katram citādāk; kad sagribēsies un varbūt kad negribēsies, iepauzēt. Pēc tam stāstīt no jauna ar savām DABISKAJĀM emocijām, kādu baudu guvi, kā sadzīvoji ar to savās dzīlēs, varēsi BŪT PATS un gūt no tā MILZU APMIERINĀJUMU, tici, tāpat kā to gūst VISI sērijas slepkavas, beidzot tikuši pie iespējas atzīties un runāt par to cik vien tīk. Tavā gadījumā tas būs pie tam vēl PUBLISKI, nevis vienkārši ieguls lietas materiālu slepenos arhīvos, – tā taču ir MEŽONĪGA NEIEDOMĀJAMA slava, kādu sasnieguši vien daži uz zemeslodes, un arī par to šaubos, jo Hitlers neko nepateica, pazuda, bet ja būtu notverts, ātri sodītu. Tagad kā persona viņš ir vienkārši nomīdīts un kā persona gandrīz aizmirsts.

TU VARĒSI IZTEIKT VISU, pie mums uz nāves sodu ir moratorijs, ja padodies kārtīgi un patstāvīgi.

Čaušesku tā nedarīja un redzi, kas ar viņu notika.

Tautas dusmas ir iracionālas, tās ir kā magma, un kad sāks tecēt tā, tu vairs nespēsi vadīt neko, bet esi taču pie tā ļoti pieradis. Padodies un tad notikumus vadīsi tu, nevis tie tevi. Un tu paliksi DZĪVS.

Un visa pasaule tevī klausīsies gadiem, tas ko tu esi spējis izdarīt, ir neiedomājami.

Tu esi sasniedzis visu, ko gribēji – slavu, interesi par sevi, absolūti šokējošu dzīvi.

Vai nav vienkāršāk atslābināties tagad un vienkārši izstāstīt?

Uzrakstīt sīki, blogā, tāpat kā blogā ‘жж’ es uzrunāju tevi?..

Pēc tam noslēpties, pārlaist, kamēr būs arestēti visi tevis aprakstītie figuranti, kuri šo teroru veicinājuši – Čubaiss, Abramovičs, MAFIJA, (Djačenko, Jumaševs, Vološins), Patruševs, Grefs, Kudrins un desmitiem citu sīkāku figūru, sāksies adekvāta vara, pie kuras visi minētie būs spiesti turpināt runāt atklāti un publiski, plašsaziņā un piezīmēs tieši izstāstīt par visiem kopā ar tevi izdarītajiem noziegumiem pēdējos 30 gados, jau kopš Pītera laikiem, – tas pēc tavas atzīšanās būs nodrošināts, esi drošs – neviena figuranta neviena frāze nepaliks publikai neredzēta, un tad tu vari padoties, nebaidoties atbrīvošanas no amata par informācijas nešanu, jo tā visa jau būs atklāta, un – mierīgi, līdz mūža galam vari rakstīt un stāstīt, sīki, savas dzīves stāstu, tāpat arī citas grāmatas, bez psīholoģiskas spriedzes un jebkādām problēmām.

Putin, šo gadu tu pie varas vairs nenodzīvosi. Pagājušais gads bija pēdējais.

Tā “zvaigznes” ir iekritušas, un tu pats zini, ka vara ir tevi pametusi.

J.Geiko ir to lieliski izklāstījis atklātā vēstulē savam un tavam “draugam” Jumaševam, līdz tam klusējis 15 gadus ( oldfisher-mk.livejournal.com/60843.html ), vienīgi naivais žurnālists domā, ka Jumaševs vada tevi.

Es tev iesaku tavai psīhei un personībai visideālāko viskompromisāko variantu.
TAVAI ģimenei, tikai vistuvākajiem, kuri, tiesa, tagad visu šo zinot, no tevis ir novērsušies, bērniem tiks garantēta dzelžaina neskarama drošība un pieticīgs bet ciets nodrošinājums līdz mūža galam.

Viņus tev atgriezt pie sevis neizdosies, viņi jau tagad nav ar tevi, bet viņiem vismaz būs iespēja PIEDOT. Pie tam tu esi slims, un vien Dievam zināms, kam un par ko iekrīt tāda slimība.
Tagad ir pašā laikā padoties brīvprātīgi, lai tu vari dzīvot tālāk un sūdzēt grēkus visos sīkumos…
Bet šis stāsts cilvēcei ir galēji, galēji nepieciešams.

Kad sāks smirdēt pēc piedeguša, tevi pēc MAFIJAS pavēles vienkārši nositīs kā nevēlamu liecinieku, un visi pavedieni uz simtiem, tūkstošiem izdzimteņu būs pārgriezti uz visiem laikiem vai būs ļoti trūcīgi, un mēs neuzzināsim visu informācijas pilnību par diviem milzīgajiem pagājušajiem laikmetiem – 90-ajiem un 2000-ajiem gadiem…

Izdari VIENĪGO labo darbu, kādu spēj un spēj tieši tagad – atkāpies un SNIEDZ PILNU APRAKSTU PAR VISU, KO ESI DARĪJIS ŠAJOS GADOS.

Tavu atklāsmi gaida tava dvēsele…
Gaidām arī mēs
http://povnatorba.blogspot.com/2014/05/blog-post_3437.html#.U8izBFGP8xD

Обращение к Путину заместителя генерала Рохлина с перечнем преступлений – Максимальный репост!
Обращаюсь к тебе: отступись. Если ты опубликуешь все свои преступления, начиная с питерского периода – убийства мальчика, которому ты сломал шею на тренировке еще в институте, вопреки требованиям не спарринговаться с ним и не конфликтовать, убийств бизнесменов и криминалитета в Питере, через свою шестерку Кумарина (Барсукова), лидера тамбовских и «ночного отца города» (важная отработанная практика для твоего карьерного роста, как показало дальнейшее);

Холодова, Листьева, на костях последнего из которых ты въехал в Кремль в 1996г., сразу – заместителем Управляющего делами президента, т.к. оно было выполнено твоими тамбовскими по заказу Березовского, и последний, в дальнейшем, вынужден был выполнять все твои указания (расследование убийства Листьева сейчас возобновлено в связи с указанием на участие в нем Кумарина); дальнейших убийств и террактов в Москве – первые терракты 11 и 12 июля 1996г. в метро и троллейбусах в Москве – сразу, как обустроился в администрации, – что было тогда неслыхано в Москве, не знавшей взрывов метро с 1976г.(!) – и это было твое «ноу хау», которое ты принес в администрацию, завоевывая доверие Ельцина, в помощь Березовскому, – в тот раз ради ускорения подписания мира с Чечней, который вам с Чубайсом и Березовским был выгоден во время выборов Ельцина, и надо было создать общественное мнение о его необходимости таким чудовищным образом, запугав Москву и страну этими неожданными, и тем страшными террактами: еще малым количеством жертв, но профессионально, точечно исполненными питерскими силами действующих прапорщиков ГРУ, входивших в тамбовскую группировку.

Первая диверсионно-террористическая операция администрации, – в дальнейшем, 2000е годы, превращенной тобой в реальный полевой диверсионно-террористический центр разработки террактов муштры собственного народа и убийств знаковых фигур, – с твоим участием была достигнута, тот мир подписан, после чего всем там, стало ясно , включая Ельцина и Лебедя, что ты парень не промах.

Убийств Старовойтовой и Рохлина в 1998, расчистивших тебе путь к сердцу Ельцина: 10 ноября 2010 г. в Москве, в здании книжного магазина «Библио-глобус», в ходе презентации своей книги «Власть в тротиловом эквиваленте. Хроника царя Бориса». ( М., Алгоритм, 2010), бывший первый вице-премьер, министр печати и информации России М. Н. Полторанин, давний и близкий соратник Ельцина, один из наиболее информированных людей страны, «ставший первым из деятелей высокого политического ранга, кто сказал правду о положении в России и истинном облике ее нынешней власти», сказал:

“Решение об убийстве, я знаю точно, принимали на даче в своем узком кругу четыре человека – Ельцин, Волошин, Юмашев и Дьяченко. Хотели сначала поручить Савостьянову, руководителю московского ФСБ, но затем остановились на чекисте «с холодными рыбьими глазами», способному на все.(обосрались!!! Убили, как только 02.07.98г. мы послали шифровку по всем региональным отделениям (147) о сборе и финансировании прибытия от 50 до 70 тыс. отставных военнослужащих в форме (полное обмундирование, пайки, плащ -палатки) для оцепления 28.07.98г. московского Кремля.

Их никто не посмел бы тронуть. Далее Рохлин 2 дивизиями – танковой и десантной должен был осуществить военный переворот. В ночь после отправки шифрограмм, с 02 на 03.07.98г. Рохлин был убит диверсионной группой Путина. Трупы основных трех исполнителей сожгли сразу буквально в 500м. от дачи, а “героем дня без галстука в тот же вечер выступил Зюганов, заявивший, что Рохлина убила жена, и это бытовуха – руководитель единственной (!) фракции ГД РФ, 20 апреля того же года единогласно проголосовавшей за снятие Рохлина с поста Председателя Комитета по обороне ГД РФ, без чего убить его спустя 2 мес., было бы намного проблематичнее. Убить простого депутата – это не убить Председателя Комитета по Обороне. (гнида..) – авт.)

И вряд ли случайно, что фактически сразу же после убийства Рохлина, главу тогдашнего ФСБ Ковалева ночью подняли с постели и в спешном порядке, всего в течение 20 минут, заставили в соответствии с Указом Президента передать свои полномочия вновь назначенному В. Путину. И это касалось мощнейшей спецслужбы в мире!. За какие заслуги?”( pomnimvse.com/394pb.html – полная Стенограмма выступления М.Н. Полторанина на презентации его книги)

организации нападения боевиков Басаева на Дагестан 02.08.99г. для подготовки развязывания Второй чеченской в качестве PR-хода для выборов тебя президентом (договариваться с Басаевым 04.07.99г в Ниццу вылетал Волошин – глава администрации Ельцина: Волошин и Басаев . договариваются о вторжении Басаева, во главе ваххабитов, в Дагестан с целью развязывания Второй чеченской, и, на волне «защиты отечества» Путиным, избрания последнего президентом России в 2000г.

(стоп-кадр видеозаписи, опубликовано «Версия», 04.07.2000, «Сговор-2»)

взрывов домов по стране и в Москве в сентябре 1999г., с той же целью;

и развязывании Второй чеченской бомбежками Грозного в тот день, как 23 сентября прихватили твоих людей из ФСБ с гексогеном в Рязани, при попытке подрыва жилого дома, арест которых Патрушеву пришлось публично признать на всю страну, и ты, в тот же день прервав дальнейшие взрывы домов, уже в ранге премьер министра и «преемника» (как наследник царька в банановой республике, тогда как Немцов и К. несут ахинею про «демократию» при Ельцине), назначенный на оба этих «поста» Ельциным 9 августа 1999г, – сразу после вторжения Басаева в Дагестан, – начал бомбить Грозный, развязав с этого дня, ради прихода к власти, Вторую чеченскую;

наивного Собчака, имевшего неосторожность ляпнуть в официальном интервью 17.02.2000г., за два дня до смерти, перед вылетом в Калининград, и за месяц до избрания тебя Президентом, что ты справишься с семьей и олигархами, став президентом (до сих пор размещено на его официальном сайте), после, чего учитывая «любовь» к нему Ельцина и Чубайса, которых Собчак постоянно поносил, оставались либо ты – либо он, с балластом такого «друга» из прошлого команда Абрамовича, Чубайса и Ельцина не повела бы тебя в президенты, где требовалась абсолютная гарантия безопасности семьи и их денег (о чем говорила Нарусова в первый день после гибели мужа, но ее мгновенно заткнули): это было твое первое убийство в среде политической элиты в ранге президента, и первое во втором тысячелетии, – хотя и не первое уже в биографии, – человека, под крышей которого ты вошел в политику, поэтому в во второе тысячелетие ты вошел без всех старых «хвостов», включая отца и мать, как то крайне скоропостижно скончавшихся от рака в течении полугода в конце 1998 и начале 1999гг. – после назначения тебя директором ФСБ, и до назначения Премьером – возможно много знали, и могли проговориться, или не намеревались молчать, если бы у них взяли интервью, ка у родителей публичного политика.

А. Боровика 09.03.2000, главного редактора самых информированных и разоблачительных на тот момент теле- и печатных изданий «Совершенно секретно» и Версия«, за месяц до гибели опубликовавшего статью о взрывах домов ФСБ в в 1999г., и собиравшегося продолжать этим вопросом заниматься, за неделю – о твоей педофилии, и в ночь с 6 на 7 марта, в телепрограмме »Антропология«, за два до смерти, математически точно охарактеризовавшего тебя как »ничтожный персонаж, надутый «олигархами», а «любимую войну и.о. (и.о. президента, которым ты являлся с 01.01.2000), включая взрывы домов» – как «подлую пиаровскую акцию, придуманную неизвестным, кровавым гением избирательных технологий»; – а его в России слушали и слышали..(отвалившееся крыло его самолета, упавшего с высоты 50 метров, видимо вымазанное «жидким мазутом», растворяющим металл (разработка ВПК Минобороны 80х.), на месте крушения так и не нашли, как и мобильника и записей Боровика, всегда бывших при нем, поэтому, видимо, ни один из 9 находившихся в самолете, упав с такой малой высоты не остался в живых); отец может гордиться своим Сыном..;

убийство подводников на подлодке Курск, в угоду договоренностям с США, и серия еще многих и многих политических убийств, все последующее десятилетие, – чтобы подмять под себя власть, и заставить молчать неугодных, кто что то знал, мог разоблачить, и просто не стал бы молчать, а его голос был бы слышен и важен в стране, – как С. Бодрова, по незнанию участвовавшего в твоих первых выборах (Данила -наш Брат, Путин – наш Президент), и уже отказавшегося участвовать во вторых, 2004г., когда твое звериное лицо увидели и поняли все, кто может слышать и видеть; что, начни он объяснять свою позицию и говорить, полностью поковеркало бы тебе имидж, а он имел доступ к экрану, в отличие от большинства, которое ты отрезал от СМИ, и не стал бы молчать, ведь его сила была – в правде. И его отец может гордиться своим Сыном..;

десятках террактов с 2000го года, прежде всего в Москве, как ты ввел обиход в 1996г.;

эскалации напряженности в войне в Чечне, ценой жизни десятков тысяч невинных мирных и военных, гибнущих все это время на второй чеченской, чтобы, как и терракты, отвлекать от громких политических убийств, гася их резонанс в обществе, и о которой, войне, нельзя забыть, и о твоей вине в ней, ни на секунду.

С момента прихода в президентство через терракты, убийства, и войну в Чечне, твое «ничтожество», «надутое олигархами», по словам А.Боровика, так больше ничего и не придумало; значит не было в этом грязном, кровавом Pr-е, ничего гениального, ошибся Артем. Изначально была одна логика убийцы, одна извилина – так она и осталась в тебе все эти годы:

– Лебедь; Юшенков, Щекочихин, Политковская, Литвиненко, генералы – Трошев, К.Петров (подробнее обстоятельства и причины убийств, описание террактов их прикрытия в Москве – во 2 главе ниже).

– Если ты сам подробно опишешь все это, к тебе и так пожизненно будут ходить корреспонденты и публицисты всех изданий мира, на ближайшие 20 лет ты станешь самым популярным на земле человеком, и человечество не забудет это уже никогда – т.е. ты уже своего добился. При этом не надо будет уже прилагать никаких усилий, стоящих тебе такого ежедневного, психологического, каторжного напряжения, нивелирующего радость любого всего, что ты имеешь – сотен миллиардов, дворцов, и даже детей – удовольствие быстро уходит, и каждый день с утра до вечера ты проводишь в психологической мясорубке для тебя публичного общения в образе человека, которым ты не являешься.

Тут ты сможешь расслабиться, и быть самим собой – просто рассказывать о своих убийствах, каждому на свой лад, когда захочется, а может когда то не захочется – делать паузы. Потом рассказывать снова со своими ЕСТЕСТВЕННЫМИ эмоциями, какое ты получал наслаждение, как жил этим в глубине себя, – БЫТЬ САМИМ СОБОЙ, и получать от этого ОГРОМНОЕ удовольствие, поверь, как получают ВСЕ серийные убийцы, наконец смогшие исповедоваться в этом, и говорить об этом столько, сколько им будет угодно. В твоем случае это будет еще ПУБЛИЧНО, а не просто ляжет в тайные архивы материалов дела, – это же БЕШЕНАЯ, НЕВЕРОЯТНАЯ слава, которую достигли единицы на земле, и то сомневаюсь, потому что Гитлер ничего не говорил, исчез, а был бы пойман – быстро казнен. Как персона сейчас просто затоптан и, как персона, почти забыт.

ТЫ СМОЖЕШЬ СКАЗАТЬ ВСЕ, у нас мораторий на смертную казнь, если сдаться упорядоченно и самостоятельно.

Чаушеску этого не сделал, и смотри, что с ним произошло.

Народный гнев иррационален, это как магма, и когда она потечет, ты уже не сможешь ничем управлять, а ты ведь так к этому привык. Сдайся, и тогда ты будешь управлять событиями, а не они тобой. И ты останешься ЖИВ.

И весь мир будет слушать тебя годами, это невероятно, что ты смог сделать.

Ты достиг всего, чего хотел – славы, интереса к себе, абсолютно шокирующую жизнь.

Не проще ли расслабиться сейчас, и просто рассказать?.

Написать это детально, в блоге, как сейчас, в блоге в жж, я обращаюсь к тебе?..

Скрыться после этого, переждать, когда будут арестованы все указанные тобой фигуранты, способствовавшие обеспечению этого террора – Чубайс, Абрамович, СЕМЬЯ (Дьяченко, Юмашев, Волошин), Патрушев, Греф, Кудрин и десятки прочих мелких фигур, придет адекватная власть, при которой все упомянутые вынуждены будут продолжать откровенно говорить и публично рассказать через сми и в записях напрямую о всех совершенных ими совместно с тобой преступлениях за прошедшие 20 лет, еще с питерского времени, – это уже будет обеспечено, после твоего признания, будь уверен – ни одна фраза ни одного фигуранта не уйдет от публичного освещения, и тогда ты можешь сдаться, не опасаясь устранения, как носителя информации, поскольку она вся уже будет раскрыта, и – спокойно, пожизненно, можешь писать и рассказывать, детально, историю своей жизни, как и другие книги. без психологического напряга, и каких либо проблем.

Путин, этот год во власти ты уже не переживешь. Прошлый – был последний.

Так сложились «звезды», и ты сам знаешь, власть ушла.

Ю.Гейко прекрасно изложил это в открытом письме своему, и твоему «другу» Юмашеву,
молчав до того 15 лет ( oldfisher-mk.livejournal.com/60843.html ), единственно наивный журналист думает,
что Юмашев управляет тобой.

Я тебе предлагаю самый идеальный, самый компромиссный вариант для твоей психики и личности.
ТВОЕЙ семье, только самым близким – жене, которая сейчас, правда, зная все это, отвернулась от тебя, детям, будет гарантирована железная, неприкасаемая безопасность, и скромное, но твердое пожизненное обеспечение.

Тебе их уже не вернуть, они уже сейчас – не с тобой, но они хотя бы смогут ПРОСТИТЬ. Тем более ты болен, и одному Богу известно, кому и за что выпадает такая болезнь.
Сейчас самое время сдаться добровольно, чтобы ты мог дальше жить и исповедываться детально..
А эта история крайне, крайне необходима человечеству.

Когда запахнет жареным, по приказу СЕМЬИ тебя просто убьют, как ненужного свидетеля, и все нити к сотням, тысячам ублюдков будут навсегда отрезаны, либо будут очень скудными, и мы не узнаем всей полноты информации о прошедших двух огромных эпохах – 90х и 2000х..

Сделай ЕДИНСТВЕННОЕ, доброе дело, на которое ты способен, и способен именно сейчас – уйди, и ДАЙ ПОЛНОЕ ОПИСАНИЕ ВСЕГО, ЧТО ТЫ ДЕЛАЛ ВСЕ ЭТИ ГОДЫ.

Тебя ждет твоя душа на откровение..
И мир тоже, конечно, ждет..
Мы тоже ждем

Александр Морозов,
Бывший заместитель генерала Л.Рохлина по Движению «В поддержку Армии..»
http://povnatorba.blogspot.com/2014/05/blog-post_3437.html#.U8izBFGP8xD

Vēl:  http://shoutonfreedom.blogspot.com/

Advertisements

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

w

Connecting to %s