Soross ar Eiropas ‘izraisīto migrāciju’ gatavojas gūt lielu peļņu. Sam Gerrans


(Maz būs to, kuriem nav skaidra migrantu kustības netīrā postošā daba. Nešaubos arī, ka velkamistu lielākās daļas dzinulis ir drīzāk Sorosa sile, nevis akla līdzcietība, lai gan arī īsteni ticīgie komjaunieši atrodas vienmēr. Un jaunmarksisma māneklis ir vēl viltīgāks kā rabīnu pēctecim K.H.Marksam un viņa Krievijas sekotājiem. I.L

‘Sam Gerrans’ ir angļu rakstnieks, tulkotājs, atbalsta padomdevējs un sabiedrisks darbinieks. Viņam ir arī profesionāla sagatavotība medijos, stratēģiskajā saziņā un tehnoloģijā. Viņu virza nodošanās pamatjēdzieniem, un viņš ir pievērsies autentiskai ievirzei uz atklājumiem un reālpolitiku. Viņš ir Quranite.com dibinātājs – kur Korāns tiek skaidrots, pamatojoties drīzāk uz saprātu kā uz tradīciju – un piedāvā gan individuālu valodas apmācību, gan personisku atbalstu un konsultācijas tiešsaistē SkypeTalking.com.

Filantrops Džordžs Soross nesen ir Wall Street Journal’ā publicējis vēstuli ar nosaukumu “Kāpēc es investēju 500 miljonus USD migrantos” (Why I’m Investing 500 million USD in Migrants). Šeit es pārlūkošu šo vēstuli un izdalīšu to, ko viņš domā no tā, kā viņa teiktais izskatās.

Sorosa vēstule sākas tā: Pasaule ir bijusi nemierīga no izraisītas migrācijas uzplūdiem. Desmitiem miljonu cilvēku atrodas kustībā, bēgot no savām dzimtenēm, meklējot labāku dzīvi ārzemēs. Daži bēg no pilsoņu kara vai cietsirdīga režīma; citus spiež ārkārtīga nabadzība un vilina sava un ģimenes ekonomiskas attīstības iespēja.”

Tas ir gluži pareizi. Un Sorosam jau būtu jāzina, jo viņa smadzeņu centrs ir pilnībā uz šā “piespiedu migrācijas” kuģa” klāja. Viņš ir to vai nu aizsācis vai veicinājis; un saskaņā ar Ungārijas premjerministru Viktoru Orbanu (kurš nupat notur referendumu par to, vai pieņemt migrantu kvotas, kā prasa EU), kā citē Bloomberg: Viņa vārds varbūt ir spēcīgākais piemērs tādu cilvēku, kuri atbalsta jebko, kas vājina nacionālas valstis, kuri atbalsta jebko, kas maina tradicionālo Eiropas dzīvesveidu […] Tie aktīvisti, kas atbalsta imigrantus, gribot negribot kļūst par daļu no šā starptautiskā cilvēku kontrabandas tīkla.”

Sorosa balstītie aktīvisti ir šā tīkla centrā.

Soross turpina: Mūsu kopīgā neveiksme attīstīt un ieviest iedarbīgu šīs pieaugošās plūsmas vadīšanas politiku ir lielā mērā veicinājusi cilvēku postu un politisko nestabilitāti gan valstīs, no kurām cilvēki bēg, gan valstīs, kas tos labprāt vai nelabprāt pieņem. Migranti bieži tiek iespiesti dīkas bezcerības dzīvē, bet pieņēmējvalstis negūst redzamu labumu, kādu lielāka imigrācija var nest.”

Ar Sorosa psīholoģiskajām dīvainībām esmu saskāries citur; neraugoties uz viņa narcistiskajām iezīmēm, man ir jāpieņem, ka viņš šeit nelieto karalisko ‘mēs’. To zinot, par ko gan viņš runā, teikdams: “Mūsu kopīgā neveiksme attīstīt un ieviest iedarbīgu šās pieaugošās plūsmas vadīšanas politiku”? Ja valdības, tad mums ir jāatceras, ka viņš nav ievēlēts nevienas valsts valdībā un nekad nav bijis.

Tas viņam tomēr netraucē iejaukties valstu iekšējās lietās un atbalstīt dumpošanos, tādu kā tā sauktās Krāsainās revolūcijas Gruzijā un Ukrainā, un steidzināt haosu ASV ar Black Lives Matter.

Viņš ir arī iespaidīgi uzbrucis britu mārciņai, uztaisot sev biljonu dolāru.

Ar šo ‘mēs’ viņš mēģina lasītājam likt pieņemt iekļaušanu. Bet mēs iekļauti neesam; mēs vienkārši runājam par to, kam jānotiek.

Tad viņš raksta par redzamu labumu, kādu lielāka imigrācija var nest.”. Tas ir gandrīz retorisks āķis (conundrum); viņš un viņa advokāti sagaida – un ne bez iemesla – ka vairums cilvēku piešķirs šiem vārdiem savu nokrāsu. Viņš prasa apstiprinājumu, bet nesniedz nekādu – un tā ir liela nolaidība, zinot, ka no mums tiek sagaidīts uzticēt visu savu kultūras un ekonomikas nākotni viņa apgalvojumiem.

Daudzas valstis, tostarp Japāna, Ķīna, AAEmirāti, Israēla un Singapūra ārkārtīgi rūpīgi izvēlas tos, kam dāvāt pilsonību. Ja Sorosa apgalvotie labumi būtu pierādīti, droši, ka arī tās būtu klāt uz borta.

Tālāk: Valdībām reaģējot uz šo krīzi ir jāspēlē vadošā loma, radot un uzturot atbilstošu fizisko un sociālo infrastruktūru migrantiem un bēgļiem. Bet izšķiroši ir arī apseglot privātā sektora spēku.

To apzinoties, Obamas administrācija ir nesen iedarbinājusi “Aicinājumu Rīkoties” (Call to Action), kas prasa ASV kompānijām spēlēt lielāku lomu sagaidīt izaicinājumus, ko izvirza izraisītā migrācija. Tagad privātā sektora vadītāji ir sapulcējušies Apvienotajās Nācijās, lai uzņemtos noteiktas saistības, palīdzot šīs problēmas risināšanai.”

Soross, dabiski, nesarkst, teikdams mums, kas mūsu valdībām jādara.

Termins “izraisītā jeb piespiedu migrācija” (forced migration) ir veikls prāta āķis. Varam būt droši, ka tas ir ietekmējis ilgi un atcēlis daudzas alternatīvas. Tā spēks īstenībā ir gan bezpalīdzībā, sastopoties ar neapturamu ārēju spēku, gan iznākuma nenovēršamībā – vienlaikus neņemot vērā cēloņus.

Ja kāds tomēr vēl prāto, ir arī iekļauti cēloņi: ASV un NATO uzbrukumi valstīm, kuras tām nav kaitējušas; Angelas Merkeles atklātais ielūgums trešajai pasaulei virzīties uz Eiropu; Sorosa dibinātu organizāciju materiāls un informatīvs atbalsts.

Soross turpina:Reaģējot, esmu nolēmis asignēt 500 miljonus dolāru investīcijām, kas īpaši atbilst migrantu, bēgļu un pieņemošo kopienu vajadzībām. Investēšu jaunuzņēmumos, iedibinātās kompānijās, sociālas ietekmes iniciatīvās un pašu migrantu un bēgļu dibinātos uzņēmumos. Lai gan mana galvenā interese ir palīdzēt migrantiem un bēgļiem, kas ierodas Eiropā, es meklēšu labas investīciju idejas, kas pabalstīs migrantus visā pasaulē.”

Pārtulkošu: “Tagad, kad imigrantu ieplūde ir iedibināta, es investēšu 500 miljonus dolāru, lai to padarītu neapturamu, bezgalīgu un pašapmaksājošu, un vienlaikus taisītu lērumu naudas sev. Un tā kā tas ir ietērpts līdzcietības valodā, jums nav nekā, ko pateikt pretī.”

Atgriežoties pie Sorosa vēstules: Šīs investīcijas saistības papildinās manu fondu filantropisko pienesumu, ko tie veikuši izraisītās migrācijas labā (address), problēmai, ar kuru esam strādājuši globāli gadu desmitiem, un kam gadu desmitus esam veltījuši ievērojamus finanšu resursus”.

Izņemiet vien vārdu ‘filantropisko’ (kas elites līmenī nozīmē ko citu kā to, ko domājat jūs) un apjēdziet, ka “address” Sorosam nozīmē (veicināt), un sapratīsit šo teikumu pareizi; tas ir rūpīgi sameistarots politisks paziņojums.

Viņš turpina: Mēs meklēsim investēt dažādos sektoros, tostarp augošajās digitālajās tehnoloģijās, kas šķiet īpaši daudzsološs veids kā nodrošināt risinājumus īpašajām problēmām, ar kurām parasti sastopas pārvietotie cilvēki. Panākumi šajā sektorā var palīdzēt cilvēkiem iedarbīgāk piekļūt valdībai, tiesas, finanšu un veselības pakalpojumiem. Arī privātie uzņēmumi jau investē biljoniem dolāru tādu pakalpojumu attīstīšanai ne-migrantu kopienās.

Tāpēc nauda tagad nemitīgi pārvietojas no viena kustīga portfeļa pie otra, vadītāji atrod klientus, lietojot vien mobilo tālruni, un ārsts Ziemeļamerikā var redzēt pacientu Āfrikā tiešsaistē. Šo inovāciju pielāgošana un izvēršana pakalpojumos migrantiem palīdzēs uzlabot dzīves kvalitāti miljoniem visā pasaulē.

Visu mūsu veikto investīciju īpašnieks būs mana bezpeļņas organizācija. Tām ir jābūt veiksmīgām jo es gribu parādīt, kā privātais kapitāls var spēlēt konstruktīvu lomu, palīdzot migrantiem – un katra peļņa nonāks Atvērtās Sabiedrības Fonda programmās, tostarp migrantu un bēgļu labā.”

Tādējādi, katrs, kurš gribēs, varēs pieslēgties tavai un tavas ģimenes sistēmai, par kuru esat maksājuši visu dzīvi un piekļūt tās artērijām tikai ar mobilo tālruni. Soross pa to laiku taisa kaudzi papildus naudas, kuru viņš tad var iegāzt tajās pat organizācijās, kas nodrošinās, lai migrantu pieplūde neapstājas nekad.

Soross iziet uz apgalvojumu:Būdami seni pilsoniskās sabiedrības cīnītāji, mēs fokusēsimies uz to, lai nodrošinātu, ka mūsu investīcijas novedīs pie produktiem un pakalpojumiem, kas tiešām ir migrantu un pieņēmējkopienu labā.”

Atstājot malā to, ko Soross varētu būt domājis ar ‘pilsonisko sabiedrību’, es pievērsīšos viņa vārda ‘labā’ lietojumam; labā – kā izpratnē? Džordža Sorosa – cilvēka, kuram daļa no darbības veida ir suverēnu valstu destabilizācija.

Soross izdara slēdzienu: Mēs cieši sadarbosimies arī ar tādām organizācijām kā Apvienoto Nāciju Augsto Bēgļu Komisārs un Starptautiskā Glābšanas Komiteja, lai iedibinātu mūsu investīciju vadīšanas principus. Mūsu mērķis ir gūt panākumus publiskam labumam, investīcijās, kādas var nodrošināt tikai privātais sektors.

Es ceru, ka manas saistības iedvesmos citus investorus sekot šai pašai misijai.”

Tas īstā valodā nozīmē: Narkotika ir iekšā, un tagad jūs, mazās zivtiņas barības ķēdes apakšā, varat pievienot jauku piķi treknajā savu valstu pārdošanas vilcienā; ja tas nebūtu droši, es tajā nebūtu

Tā ir kulturāla un etniska tīrīšana biznesa maskā; īstenībā tā ir nacionālas valsts kā Eiropas tautu sociāla jēdziena uzurpācija kā daļa no daudzmērķu kara – tāda, kas paredzēts iznīcināt naftas valstis un katru valsti, kam nav centrālbankas, vienlaikus sagraujot suverēnas valstis.

Tomēr mans uzsvars nav uz masveida imigrāciju – lai gan ar Sorosa “pieņēmējvalstu” vidusšķiru nenovēršamu iznīkšanu īstiem bēgļiem galu galā nebūs kurp doties; uzsvars ir uz to, ka kamēr vien tādi cilvēki kā Soross varēs atklāti veidot un uzspiest politiku, mums ir nodoklis pat bez jebkādas maskošanās ar vīģes lapu.

https://www.rt.com/op-edge/361376-george-soros-investing-forced-immigration/#.WHWAm568jVZ.twitter

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.