Pērlhārbora-2. Antony С. Suttona intervijas V.S.Gerasimovam, «Общество и экология», 2001.g.; fragments

(Pat ja te būtu neobjektivitāte (jocīga ir frāze par Kuriļu utml. atdošanu), tēma ir interesanta, un dzīve jau pati rāda, ka pasaules finanšu sistēma ir sprādzienbīstama – I.L.)

Cik spēcīga ir baņķieru vara pār Ameriku; vai pastāv uzskatu šķelšanās baņķieru vidū par to kā pašiem attīstīties tālāk: turpināt kā parazītiem vai pārrevidēt savu nostāju, jo citādi nāks vāks pašiem?

Amerikā baņķieri sēd ēnā, ārā gandrīz nebāžas, par viņiem gandrīz nerunā. Pie kam putošanās notiek ap dažiem simboliskiem vārdiem, pat ne tikdaudz Rotšildiem, cik Rokfelleriem. Bet Rokfelleri ir sētas kranči lielajā suņu stallī salīdzinājumā ar tiem, kuri pārvalda ne vien pasauli, bet arī pašu Ameriku.

Piemēram, esmu ticies ar Džekiju Rubinu, finanšu ministru, neilgi pirms viņa atstādināšanas (viņam bija jau viss vienalga). Tikāmies Starptautiskajā Valūtas fondā, tur, kur atrodas viņu zelta lietņu noliktava (pie Ņujorkas; domājams, tur tā visa ir vairāk kā Fort-Noksā; magnētiskais lauks tur ir neveselīgs). Viņš man uzdāvināja nesagrieztu viendolāra naudas zīmju lapu ar autogrāfu, kuru es nobijos iznest, bet runa nav par to.

Tātad viņš pirms trim gadiem man parādīja naudas zīmes, tās bija lielākas par parastajām 1000, 5000 un 10000 dolāru. Uz šīm zīmēm prezidentu portretu nebija. Prezidenti ir līdz 100 dolāriem. Viņš teica: “Te ir vergi, un tur ir vergturi”. Kas tur bija? Šifs, Leiba, Kuns, Baruhs. Parūkās viņu senči.

Tā nu uz naudas zīmēm, kuras tautā neapgrozās, jau ir drukāti pasaules īsto valdnieku portreti. Baņķieri sēd ēnā, un visas pasaules bagātības pieder viņiem. Viņi visā īstenībā valda ne vien Amerikā, bet arī visā pasaulē.

Kā tas noticis?

1915. gadā [1913. – red.] prezidents Vilsons radīja federālo sistēmu un likvidēja valsts banku, mēs dabūjām oriģinālu jēdzienu: Federālā Rezervju sistēma, tas ir, šo pašu visbagātāko žīdu baņķieru grupa uzņēmās valsts bankas saistības. Tā it kā sakusa kopā. Un iznāk paradoksāla sistēma: visa pasaule ir parādā Amerikai, un katrs amerikānis jau piedzimstot ir parādā Amerikai ap 60000 dolārus. Kāpēc? Nacionālās bankas nav. Šī Federālā Rezervju sistēma, kas ir, kontrolē ne vien Ameriku, bet arī visas pasaules valstis. Un sanāk, ka šis zaļais ne ar ko nenodrošinātais papīrītis, konfekšpapīriņš, kontrolē pasauli. Nekādi nenodrošināts papīriņš kopš Džonsona laikiem, aiz tā nav nedz zelts, nedz vērtības, un tas valda pār pasauli. Tikai tāpēc, ka ir apmaiņas līdzeklis. Un sanāk, ka šai sistēmai Amerika ir viens no subjektiem, bet ne vienīgais.

Kā, piemēram, Baruham Kosta-Rika vai Francija, vai Krievija. Kā viens no viņa personīgo interešu objektiem. Un tāpēc šie pasaules bagātākie cilvēki, viņi savas bagātības netur nevienā bankā.

Zināt, ir tāds jēdziens – toplist-bank; 100 pašas galvenās, tālākās jau iet pēc saraksta. Un lūk, pamēģiniet tur atrast ‘Standard Charter Bank‘, kopš 1613.gada pastāvošu banku. Ne jau nejauši pirmajā tornī ietriecās lidmašīna, tieši tajā, kurā atradās Standard Charter Bank štāba mītne, pareizāk – tās ‘starptautiskais departaments’, ne jau nejauši tur sadega dolāru miljardi un izkusa desmitiem tonnu zelta. Nejaušība tā nebija. Kas tad tā par banku, kuras štāba mītne atrodas Londonā, un kas pastāv kopš 1613.gada? Ar ko šī noslēpumainā banka nodarbojas? Es to uzzināju. Amerikā ir tāds komiskais aktieris – Laionels Brains, mans tuvs paziņa. Lūk, viņa brālis bija caur pazīšanos iekārtojies pasaules transfertu (pārvedumu) kontroles informācijas sistēmā. ‘Standard Charter Bank‘ ir pasaules valdības banku banka.

Nebija nejaušība, ka pirmā lidmašīna pikēja tieši uz turieni. Tas bija trieciens pa pasaules valdības vēderu, pa Kaščeja (pasaku tēls, kā mūžīgais žīds) dvēseli. Ja cilvēki to nezinātu, būtu izvēlējušies citu mērķi. Tas nebija nejaušs trieciens. Šī banka nav nevienā banku sarakstā, tomēr tā kontrolē visus rēķinus pasaulē. Izseko un kontrolē visus finanšu norēķinus visā pasaulē ar ātrumu 20 miljardi dolāru minūtē. Tāpēc, tiklīdz K kungs caur privātbanku ‘Sabr’ “izpūta” (дунул) 8 miljardus 200 miljonus, es nodomāju, ka rīt būs slepkavība. Tajā rītdienā Sabru noslepkavoja, viņš bija mazgājies pirtī. Un man bija viss atšifrējums. kur šī nauda palikusi, kā tā bijusi sadalīta, kurp novirzīta, bet cēlonis it kā pazudis. Informācija izrādījās neizmantojama.

Kāpēc tas netika atmaskots?

Kāpēc Interpols to neizmeklē, domājat, ka viņiem nav to ziņu, kas ir man? Ir, bet viņiem ir saimnieki. Tie grib sadalīt Krieviju: atdot japāņiem (nolaupītās) Kuriļu salas, somiem (nolaupīto) Karēliju, Austrumprūsijai (nolaupīto) Kaļiņingradu (tas taču būtu godīgi; jādomā, ka Satons koķetē ar Krievijas publiku – I.L.). Kam viņiem Pēterburga – logs uz Eiropu? Kam logu, pietiek ar spraudziņu, lai palūrētu.

Un aiz tā visa stāv minēto personu ēna, par kuriem neviens nerunā. Rokfelleru, Rotšildu izliek kā izsūtamo zēnu. Bet par īstajiem, piemēram, Baruhu, nerunā neviens. To it kā nav.

Bet vai ir baņķieri, kas spēcīgāki par Baruhu?

Stiprāku nav. Tas ir triljonārs. Bet savā vietā izstāda princi.

Bet Openheimers?

Openheimers, jā, viņš ir starp lielākajiem, bet tas vienalga nav augšējais slānis.

Uz Baruhu saslēdzas visa tā finanšu piramīda. Bet uz ko tāda Baruha vara dibināta? Kāda ir viņa varas koncepcija, viņš taču nav 20.gadsimta produkts? Droši vien senas saknes?

Ne tikdaudz senas kā viduslaiku. Tā ir bijusi īpaša dzimta, kas saistīta ar dažādām mistiskām kustībām jūdaismā, kopš tiem laikiem viņi palikuši ēnā. Dēļ žīdu kopienu finansēšanas, dēļ dažādu darboņu aizbildniecības, tā arī ir palikuši. Bet tā ir liela atsevišķa saruna. Vēlējos pievērst uzmanību, ka viņi ir īstie Amerikas pārvaldītāji. Viņi pat nav tā sauktās “pasaules valdības” sastāvā. Bilderbergiešu klubs. Ne visi zina, ka ir 63 bilderbergiešu kluba biedri. Sešdesmit trešais biedrs ir vienīgais no Krievijas – Čubaiss. Esmu dzirdējis, ka viņam piedāvāta ministra vieta. Čubaiss nosmīnējis; es viņu sapratu: “Nē, ko jūs, man tas nav vajadzīgs”. Protams, kāpēc būt par kādas tur perifērijas valdības ministru viņam, kurš, tēlaini sakot, pats ir pasaules valdības ministrs! Tur ir viņa neievainojamība. Protams, ir atļauta kritika, sadursmes, tomēr tas viss ir leļļu teātris. Un to visu diriģē Leiba, Baruhs, Kuns, viņu dzimtas, kuras savijušās radniecībā cita ar citu. Un vienlaikus viņi vada pasaules brīvmūrniecību, ne vien skotu sektas, bet arī zviedru.

Vai jums ir nākusi galvā doma, ka ar tādu pārvaldību sabiedrībā iestāsies pasaules mēroga līdzsvara zudums, pirmkārt, biosfērā, un var sanākt pasaules kataklizma, kas trāpīs arī viņiem? Jeb viņiem nospļauties, un viņi redz tikai savas intereses? Vai par biosfēru viņi domā?

Zināt, viņi ir mistiķi. Un visdrīzāk viņi to nesaprot. Viņi svēti tic, ka nāks žīdu mesija, un viņi kā valdnieku valdnieki ieies ar zelta kroņiem pasaules varā, sadalīs visus planētas nežīdu īpašumus pašu starpā noteiktās daļās. Viņi tam svēti tic. Piemēram, kad izplatījās baumas, ka šis mesija kaut kur pacelsies, uzsliesies kājās, es novēroju dīvainu ainu. Pa visu Ņujorku izskrēja unikāla mācība par žīdu pārlidošanu uz Jeruzalemi: salidojuši visi žīdi, pat no Japānas, bijušas aizņemtas visas lidmašīnas – visā valstī neviena brīva čarterreisa – un viņi aizsteidzās turp. Visas Ņujorkas viesnīcas bijušas rezervētas Japānas žīdiem. Kas par lietu? Dritvai kociņ!

Japānā arī viņi ir?

Jā. Japānas banku sistēmā, tāpat kā Ķīnas, viņi spēlē lielu lomu. Indijā visas bagātās dzimtas, visi finanšu darboņi ir Indijas žīdi. Nabadzīgais slānis ir indieši, pamatiedzīvotāji. Nesen viņi, šie darboņi, pēkšņi sataisīja troksni – te es atkāpjos no tēmas. 4 miljoni 700 tūkstoši Indijas žīdu vienlaicīgi paziņoja par savu vēlēšanos pārcelties uz Israēlu. Kas bija noticis? Izrādījās, ka pie Elijas (Karmela?) kalna beidzas vieta apbedījumiem. Dīvains lietu pavērsiens. Esmu par to jau rakstījis. Tajā kalnā apbedītie viņuprāt tūdaļ aizlido uz paradīzi. Starp citu, Pugačova ir nopirkusi sev vietu par 100000 dolāriem – gan sev, gan Filipam. Ir notikušas divas kneseta sēdes, lēmuši, kā apturēt Indijas žīdu plūdus. Viņi taču savācās turp vienā rāvienā, visi, lai kaut stāvus, bet tiktu apbedīti. Indijā ir tas pats stāvoklis kā Krievijā: bagātie žīdi un cittautieši zeļ, bet pamatiedzīvotāji dzīvo nabadzībā. Kas tas, puiši, par kapitālismu, kas tas par taisnīgumu?

Un ko varat teikt par Ben Ladenu?

Ben Ladens bija to skolotāju skolnieks, kuri tagad mēģina viņu zākāt. Starp citu, Ņujorkā nākošajā dienā pēc uzlidojuma tika organizēts 1 miljardu fonds Ben Ladena notveršanai. Dibinātājs anonīms. Lūk, kāda ir cena trikiem, un kā neskopojas ar naudu, kad jānomaskē Pērlhārbora-2.

Tātad, jūs uzskatāt, ka pagaidām baņķieru vara pār Ameriku ir spēcīga?

Ne tikai pār Ameriku, pār visu pasauli! Tas, kas notiek Krievijas, Armēnijas, Gruzijas, kaut kādas tur provinciālas Latvijas finanšu pasaulē – viss ir zem Baruha un viņam līdzīgo ķetnas. Bet publiski viņi nekur neparādās, viņu it kā nav. Neraugoties uz to, ka viņi ir visvisievērojamākie. Tas ir, viņi ir slepeni, mistificēti, viņi ir ļoti pašpārliecināti, un tādēļ ievainojami, stipri ievainojami. Viņi ir pasaules masonu kustības priekšgalā.

Bet vēsture zin piemērus, kad šie “varenie” masoni ir likuši zem dunča kaut kā vairāk atklājušos masonisma vai žīdisma daļu. Mūsu masoniem, kā arī dažiem superbagātiem žīdiem, būtu derīgi uzzināt no jums, vai viņus var palikt zem dunča, ja viņu atklāsies pārmērīgi. Vai slikti darbosies.

Ar kuriem viņiem būtu labāk biedroties: ar pasaules baņķieriem vai tomēr apspriesties, nožēlot grēkus un pāriet tautas pusē?

Protams, labāk ar tautu. Kāpēc? Tāpēc, ka – var jau viņi darboties un visu pildīt lieliski, bet – negaidīta kāda globāla rakstura pavērsiena gadījumā vietējie banku un finanšu grupējumi viegli var kļūt par upuri. Par upuriem pārējās pasaules finanšu sistēmas labā. Banku sistēmas globālais vadītājs ir vietējo privāto finanšu grupējumu ienaidnieks. Tā tikai šķiet, ka starp viņiem ir simbioze, īstenībā tās nav un nevar būt! Vajadzības gadījumā “sīkmaņus” var nolikt zem dunča.

Piemērs no franču revolūcijas. Kas un pēc kāda signāla to sāka? Sāka tikai un vienīgi masoni saskaņā ar sižetu, kuru dižie brāļi paši izstrādāja, bet pēc gada nokļuva zem giljotīnas. Čiks, un galvas nokrīt; dod ceļu citam ciniskākam atzaram. Tāpēc Krievijas baņķieri uzvedas ļoti ļoti nepiesardzīgi. Viņi tiek izmantoti, bet paši to nemana. Domā, ka ir stāvokļa saimnieki. Nē! Īstenībā miljonāru, multimiljardieru un triljardieru sistēmā viņi ir tas pats, kas sētnieks namu pārvaldei. Viņu var atlaist, izlamāt, var vienkārši neņemt vērā.

Vietējo biznesu intereses bieži saduras ar globālajām. Un tajā līmenī ir daudz starptautisku organizāciju, piemēram, Pasaules Tirdzniecības organizācija. Tā it kā regulē. Īstenībā, piemēram, Krievijas gadījumā, tajā iestāties nozīmētu apzināti uzlikt krustu pašu rūpniecībai, lauksaimniecībai un padarīt Krieviju par bankrotējušu. Kāpēc? Tāpēc, ka ir jāizaug līdz kaut vai 80% līmenim ar savu konkurētspēju salīdzinājumā ar ekonomiski attīstītām valstīm. Tad var sākt runāt par kaut ko līdzīgu. Tagad mēs esam sajukuma, grīļošanās un sabrukuma stāvoklī, konkurēt spējīgi neesam.

velesova-sloboda.info/archiv/pdf/satton-vlast-dollara.pdf …

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.