Putins ir vadījis Rietumvācijas “Sarkanarmijas Frakciju”. Pēc viņa norādījumiem veikti terora akti. 2020.23.jūn. Отдел мониторинга Кавказ-Центр

Sīkākas liecības par Putina spiega darbību 1980-ajos gados Drēzdenē līdz šim nav pilnīgi noskaidrotas, jo KGB pirms Austrumvācijas sabrukuma rosīgi iznīcināja un izveda dokumentus, bet kā apgalvo teroristiskās grupas “Sarkanarmijas Frakcija” (RAF) dalībnieki, tagadējais Kremļa barvedis viņus ir atbalstījis un piegādājis viņiem ieročus, raksta izdevums Politico.

Kā tiek atzīmēts, pirmo reizi Drēzdenē Putins ieradies 1985.gadā vidējā posma KGB virsnieka lomā. Un daudzus gadus vēlāk Štazi (VDR slepenais specdienests, kas sadarbojās ar KGB) ārējās izlūkošanas priekšnieks Markuss Volfs apgalvoja, ka Drēzdenē Putins bijis “nekas”: pēc viņa vārdiem pat “apkopējas” saņēmušas tādas bronzas medaļas kā Putins.

Bet kādreizējs kreisās komunistiskās teroristiskās grupas “Sarkanarmijas Frakcija” dalībnieks ir pastāstījis, ka ir ticies ar Putinu Drēzdenē, ka tas īstenībā vadījis grupas locekļus, kas izplatīja teroru Rietumvācijā 70-ajos un 80-ajos gados.

RAF ir zināma kopš 60-o gadu beigām ar virkni sprādzienu, slepkavību, nolaupīšanu un banku aplaupīšanu. VFR “imperiālisma un monopolistiskā kapitālisma” gāšanas vārdā teroristiskās grupas locekļi nogalināja pazīstamus rietumvācu rūpniekus un baņķierus, tostarp Dresdner Bank priekšsēdētāju 1977.gadā. Kā arī RAF izlika bumbas ASV kara bāzēs, nogalinot un ievainojot desmitiem karavīru.

Kopš 70-o gadu beigām, kad Rietumvācija RAF locekļus sāka arestēt, Štazi tiem deva patvērumu Austrumvācijā, izdodot viltotas pases.

Kā teicis kādreizējais RAF loceklis, gados, kad Putins strādāja Austrumvācijā, Drēzdene kļuvusi par sarkano teroristu un viņu kuratoru tikšanās vietu. Viņš pats un viņa rokaspuiši ir ar vilcienu braukuši uz Austrumvāciju, kur viņus sagaidījuši Štazi aģenti. Viņi sēdušies padomju automašīnā «ЗИЛ» un devušies uz Drēzdeni, kur drošā ēkā tikušies ar Putinu un viņa palīgiem no KGB.

Viņi nekad nedeva mums norādījumus tieši. Viņi teica: “Esam dzirdējuši, ka jūs plānojat tādu lietu. Kā jūs to gatavojaties izdarīt? Un tad izteica priekšlikumus. Viņi ieteica citus mērķus, vaicāja, kas mums vajadzīgs. Mums vienmēr vajadzēja ieročus un skaidru naudu”, stāstīja bijušais RAF biedrs.

Viņš min arī, ka sarkanajiem teroristiem bijis grūti nopirkt ieročus Rietumvācijā, tāpēc viņi devuši Putinam un viņa palīgiem sarakstu. Zināmā veidā šis saraksts vēlāk nokļuvis KGB aģenta Rietumos rokās. Un vajadzīgie ieroči parādījušies slepenā norunātā vietā, lai RAF teroristi tos var paņemt.

PSRS uzskatā mēs esam bijuši vien noderīgie idioti (Putina termins)”, teica bijušais RAF biedrs.

Politico raksta, ka vairums viņa bijušo biedru ir vai nu cietumā, vai miruši. Citi Drēzdenes tikšanos dalībnieki pazuduši bez vēsts. Bet Putina tuvs sabiedrotais no bijušās KGB ir teicis, ka apsūdzības ir ārkārtīgi sensitīvas – apgalvo izdevums. Viņš apgalvo, ka saikne starp KGB un RAF vai jebkādu citu teroristisku grupu Eiropā oficiāli nekad nav bijusi pierādīta. “Un arī jums nav vērts mēģināt to izdarīt!” – viņš paziņoja.

Atgādināsim, ka 2018.gadā tika atrasta Putina Austrumvācijas slepenpolicijas apliecība, kurš 1980-ajos gados bija KGB aģents Drēzdenē. Toreizējais KGB majors strādādams Drēzdenē strādāja Štazi labā.

28 gadus pēc VDR krišanas pat Štazi Dokumentācijas pārvalde (BStU) uzskatīja, ka zin visus noslēpumus. Bet atklātie dokumenti apstiprina: bijušais KGB virsnieks un tagadējais Kremļa priekšnieks Vladimirs Putins līdz Berlīnes mūra krišanai ir bijis arī bēdīgi slavenā VDR valsts drošības dienesta aģents”, paziņoja tabloīds Bild

http://www.kavkazcenter.com/russ/content/2020/06/25/119057/putin-rukovodil-terroristicheskoj-gruppoj-fraktsiya-krasnoj-armii-v-frg–po-ego-ukazaniyu-sovershalis-terakty.shtml

h2.ctl { font-family: “Lohit Devanagari” }
p { margin-bottom: 0.25cm; line-height: 115% }
a:link { so-language: zxx }

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.